bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  inşallah uyduruyordur denilesi insandır..çünkü durum gerçekse sonuçlar çok daha vahimdir..insanın kitabı hangi azasıyla okuduğu merak edilir..hee unutmadan aşıksa bu insan orası ayrı..

  (bkz: ben bunu gördüm)
  3 ... rasko
 2. 2.
  aşıktır o insan aşık.
  2 ... mirza
 3. 3.
  bin sayfalık romanları ardı ardına okumuş olma olasılığı olan ve bu olasılık sonucu abandone olmuş insandır. anlık olarak yaşanması mümkün bir hadisedir,uzun vadede yalandır,dolandır,arka sayfacılar dediğimiz guruha dahil olandır.
  2 ... panapa
 4. 4.
  bin sayfayı okuduktan sonra bin sayfa geride geçen iki kelimeyi hatırlamaması çok normaldir. üzerine gidilmemelidir. altı üstü iki üç kelimedir. iki üç kelime için kalp kırmaya gerek yoktur.
  4 ... devedikeni
 5. 5.
  romanın sonuna geldiğinde başını unutmuş olan insandır. dövmemek gerekir yazıktır.
  3 ... kara gozlu bezelye
 6. 6.
  hızlı okuma kursuna gittikten sonra 'savaş ve barış' romanını okuyup, 'romanda ne anlatılıyor?' diye soranlara 'olay Rusya da geçiyor' diye cevap veren Woody Allen olması muhtemel kişi.
  3 ... bilgistan
 7. 7.
  yalancı adamdır. gerçekten bin sayfalık kitabı okumuşluğu yoktur. sadece bayiiden gazete alırken rafta görmüş ve fiyatına bakmıştır. daha sonra da bu fiyat okumayı kitap okuma olarak çevirerek fiyaka yapar arkadaşlarına.
  5 ... arabaciarabayatasget
 8. 8.
  bu basligi ve altindaki entryleri okudugunu iddia edip daha sonra basligin ne oldugunu hatirlayamayan insanin kardesidir.
  kaynak malum.. *
  3 ... sydera
 9. 9.
  gercektende okumus olan adamdır. bin sayfalık romanı bende okusam bende adını hatırlamamdır.
  (bkz: kafa yapan durumlar)
  2 ... darkerway
 10. 10.
  icerikle ilgilenmeyi abartmıs insandır.
  ... saprofitpardus