bugün

dilindeki tükürüğün parlaması bile aynı arkadaş. fake bu fake.
(bkz: flash tv photoshopla öldürme tekniği)
fake olduğu apaçık ortada. yaralı diye yutturmaya çalıştıkları fotoğrafta sakallarının kenarlarını biraz fazla blur'lamışlar mesela tenine değmediği ve o tenin bu adama ait olmadığı ortada
yalçın çakır'ın parmağı vardır.
(bkz: meslekten soğutan kareler)

acemice yapılan işlerden bir tanesidir. fotoşop olduğu açıktır. ancak bakalım amerika bu salaklığını nasıl kıvıracak.
öğrencilikten ustalığa henüz terfi edememiş bir beynin yaptığı komik photoshop.
yaşlandırma tekniği bile uygulamamışlar yazık.
texture seçimi gayet iyi.
ömrünü, kendince islamiyet'e hizmete adamış bir mücahitin bu şekilde öldürülmesini kabüllenemeyen, sözlük yazarı bireylerin söylemidir.
sakkalardakı aklık gitmiş ne güzel. her şey aynı sadece kan var. bari bobiler' bu işe parmak atsa idi.
(bkz: photoshop kullanarak adam öldürmek)
amerikalı yöneticilerin herkesi aptal sanmasıdır. ben yapsam daha iyisini yapardım denilesi bir photosop işçiliği göze batar.
bildiğin 10 sene önceki fotoğrafın sadece yüzünü dağıtarak öldü demişlerdir, çok komik, evet belki işkence ederek ya da farklı şekillerde öldürmüş olabilirler seneler evvel, çünkü bu adamın 10 senedir yakalanamaması zaten başlı başına bir saçmalıktır. adamlar uydudan götümüze varıncaya kadar izliyor.

götümüze varıncaya kadar uydudan izleyen amerika, 10 senedir yeni mi öldürüyor bu adamı, çok komik.
o değil de, az evveli ajanslardan resimlere bakıyordum ve dehşete kapıldım, amerikan halkı sanki büyük bir zafer kazanmış gibi ellerinde bayraklar, ve nefret kokan dövizlerle sokaklara taşmış. ikiz kuleleri gerçekten de bin ladin yıktırmış olsa bu kadar tepki gösterirler miydi? dramatik sevgili sözlüğüm, çok dramatik.
(bkz: uzay eriği)

yersen.

+ ceset nerde?
- denize attık. bulamazsınız ki.

bak aklıma fırat karakteri geldi.
bir insanın sağken ve ölüyken aynı pozu vermesi gerçekten çok ilginç.
bu usame değil, adeta ajda pekkan.
botox kurbanı garibim.
görsel
(bkz: harbiden)