bugün

kafası bir garip fanatik taraftarın sarfettiği sözdür. nasıl bir kafaysa; futbol takımlarının birbirine düşman devletler olduğu kanısındaymışçasına, "hacı biz 2 milyon kişi toplayalım, ele sopaları alalım, xistan'a dalalım, düz ederiz valla." mantalitesine paralel gitmektedir. arkadaş, futbol spordur; futbolda rekabet vardır, düşmanlık değil.
(bkz: akıllı ol lan)
maçtan önce haplanmış, tipi doğuştan kayık holigan tiplerin heyezanı. ''yavaş yok et götün başın dağılmasın'' denilesi.
bunu diyen adamı komando gibi hayvansı bir şey hayal ediyordum, gördüm de adamı yarım fenerli bile döver, gelmiş neyden bahsediyor, hey allam.
Tribünler arasında süper geyik muhabbeti olmuş repliktir.

edit; galatasaraylıyım.*
sağlam bir galatasaray taraftarı olarak, bin galatasaraylının 10 bin fenerbahçeliyi yıkması ya da dağıtması gibi önermelere bir nebze katılır hatta o bin kişiden biri olma eğilimi de gösterebilirim fakat yok etmek nedir arkadaş. yalnız arkadaşın sıfata bakılırsa bi sağ bi sol burun deliğine münferit tozlar çekilerek kafanın başka boyutlara uçmasıyla mecazen yok etme faliyetinden bahsetse gerek.
(bkz: bir galatasaraylının on fenerliyi yok etmesi)
(bkz: züğürt tesellisi).
onu bunu bilmemde o videodaki 2. adamdan 10 tanesi dünyayı yokeder.
hassiktir ordan diyoruz. neden alisamiyenden sesiniz çıkmıyor? ne o fener gol mu attı yine.
ayaklarını denk alsınlar, akıllı olsunlar.*
not: siyah-beyaz.
ulan ulan ulan
beni güldürdünüz allah ta sizi güldürsün gece gece...
sebep: (bkz: video daki 2 adam)
gülmekten öldüren açıklama. yok etmek ne lan ? clone savaşı mı bu ?
hayaldir, rüyadır, birileri göreni derhal uyandırıp kırk tas su ile yumalıdır.
rambo yakalanmasaydı tersi gerçekleşecek olan durum.
(bkz: savaşa gidiyor sanki pezevenk)
- cuv cuv cuv
+ ne yapıyorsun yeğeni
- ateri oynuyorum dayı
+ hımm..
- bak şu mavilileri öldürüyorum ben de bin adam vardı on bin adamı öldürdüm
+ iyi devam et yeğenim..
http://www.youtube.com/watch?v=mCC_GsgoASs
linkte görülen oran orantıdır.

not: biliyorum lan çok eski bir geyik olduğunu ama güzelinden başlığı yok. hani açılacak en mantıklı başlığı da bu zaten. alın buraya espri yapın.

edit: hata düzeltildi.

ha unutmuşum: deportivo köy işleri gençlik spor taraftarıyım.
The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
Sorry about that.
(bkz: 300 mecidiyeköylü)
iddiada bulunan galatasaraylı taraftarın tipini gördükten sonra neden ciddiye alınmadığını anladığım başlık.

(bkz: döner bıçaklarıyla dalalım abi)
(bkz: beşiktaş ı izlemeye gelen fenerbahçeli)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
çenesi yüzünden askeri liselere kayıt yaptıramamış galatasaraylı taraftarın, maça değil de savaşa gittiğini özetleyen röportajdan alıntıdır. say arkadaşım, süper kupa'yı say, uefa'yı say, şampiyonlukları say, kupalarla ez. bırak gerisini, boşver, düşünme.
maliyeye alınacak adamların diplomalarını sallayıp boylarını ölçüp 175 in altında olanlara yol göstermeleri kadar komik bir idda biçimi.
(bkz: yiyin birbirinizi)
güncel Önemli Başlıklar