bugün

kardeş anladık bimer e bir şikayette bulunmuşsun, zall da buna doğru bir paylaşım yapmış ve olta atıyorsun su an anladık. lakin bunu yapan kimse olası verilebilecek bir takipsizlik kararınbdan sonra iftira ve suç uydurma suçuna konu olabiliecektir bu da bir gerçek.
kim ettiyse ellerine sağlık. bimere daha önce şahsi problemler için defalarca başvuru yaptım ama sayın cumhurbaşkanımıza hakaret edenleri şikayet hiç aklıma gelmemişti. inşallah bundan sonra tetikte bulunucam, devlet büyüklerimize ve manevi değerlerimize hakaret edenlerin ensesinde olucam. bu böyle biline, herkes ayağını denk alsın, kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak.
Fotoğraflı, kanıtlı şikayette bulunmuş sözlük yazarlarıdır.
devlet bahçeli'ye veya yoldan geçen birine edilen hakaretler için sözlükten kimse bimer'e şikayet yazmamıştır.
Fetöcü çıkan bu yazarı bimere şikayet etmeyecek mısınız ey vatansever insanlar *
Bu da yazarın diğer entrysi. Kendileri eskiden fetöcü değilmiş biz yalancıymışız

Yavaş dönün yetişemiyoruz.
(#35531686).
olayı kendine yediremeyen sözlük yazarıdır. Ne yaptılarsa artık?
görsel
Valla yaptım dönüşte aldım ama sikayetim daha devam ediyor hakkimiz olan odemeler daha yapılmadı.
Yönetim hakkında bu kadar bilgisiz kalınmışken tabiki sonuç alamayacağınız eylemdir.

Her ne kadar kağıt üzerinde de olsa ülkenin 3 ayrı kuvveti vardır. Yasama ve yürütme mecliste yapılır. Yargı savcılık kontrolundedir.

Sen idari bi aksaklığı bimere bildirirsen sonuç alırsın. Eksik bi uygulamayı bildirirsen sonuç alabilirsin fakat süreç çok uzun olur.

Fakat Savcılığın görevini bimerden beklerseniz daha çok beklersiniz.
Benim de katıldığım yazarlar kervanıdır.

Ne yapayım olm can sıkıntısına sözlükte bir kaç kişiyi şikayet ettim.

Bakalım ne olacak.
Yakında hepimiz mahkeme salonlarını dolduracağız galiba.*
ciddi bir şey değilse işsiz yazarlardır.
denemistim ama 1000 kelime ile anlatilabilecek bir mevzu olmadigindan vazgectim.