1. 21.
    Şüphesiz ki rezilliktir. Köpeğim meks ile tartıştığımız sorunsal. O bile bim malına iğrenerek bakıyor.
    2 -1 ... nerunlualdar
  2. 22.
    Ben son model range rover kullanan adamın rotmans aldığını gördüm, ayrıca 2016 model e250 alıp viceroy mavi içeni de biliyorum(eniştem kendisi) yani zenginlik ne aldığınla nerden aldığınla alakalı bi durum değil.
    1 ... abdulkk
  3. 24.
    Once bi alisveris yazmayi ogrenseydin de.

Bir eylem.
    1 ... carbonara
  4. 25.
    öğrenciyiz ne yapalım?
    ... lilith and ebu sufyan
  5. 26.
    Sende uludagin tepesinde yatili okusan sende bimden alisveris yapardin. Evet uludagin tepesi.
    ... depresyontopuzu
  6. 26.
    dışarıda 75 kuruşa bile bulunan suyun bir yerlerde 25 kuruş olduğunu bilmenin rahatlığıdır bim.. fakirlikse fakirlik.
    4 ... sosuke
  7. 27.
    -Ezikliktir.

Tonny a101'den bildirdi.
    -1 ... tonny hilfiger
  8. 28.
    Bir malın değerini onun marka değeri belirler. Yani bugün psikolojik olarak atıyorum Ülker çikolatalı gofret bimde satılan centrino mu ne işte o gofretten daha tatlı gelir.

Eğer arada tat ve kalite olarak bariz bir fark yoksa pahalı olanı sırf bilinen bir marka diye almak mallıktır bana göre.

Bu iphone - android gibi bir konu değil . Evet belki ikisi de telefon ikisi de iletişim imkanı veriyor ama arada performans farkı veya kullanımda doğan bireysel tercihler var.

Biri der domuz jelatini öbürü der param x e gitmesin. Bunları anlarım ama bu gofretin tadını etkilemeyen başka bir durum.

Bim ya da başka market A101 falan bana hiç farketmez. Ben verdiğim parayla aldığım ürünü kıyaslıyorum. Geçen 9.80 ne nescafe vardı 2 lira ucuz diye vip diye marka aldım. Gayet de güzel. Ha Jacobs monarch millicano değil ama o da 25 lira her zaman alamıyorum.
    1 ... jardani jovonovich
  9. 29.
    O kadar fakiriz ki , poşete verecek paramız bile olmadığı için yanımızda poşet taşıyoruz ya da aldıklarımızı elimizde arabaya götürüyoruz. Bunu yaparken utaniyormuyuz , hayır.
    8 -1 ... giden gider
  10. 30.
    ülkenin yüzde otuzu için konuştuğumuzda,

dört kişilik ailenin en kötü koşullardaki kira ve ulaşım masraflarını çıktığınızda geriye sadece ailenin simit ve çayla idare edebileceği bütçesi kalıyor.

bim bu koşulda fakirlik değil orta direğin vazgeçilmez yaşam kaynağıdır. rahat ve ucuz yaşamın temsilcisidir.

aktüel ürünleri çıktığında ufaktan heyecanlanıyorsanız ne dediğimi anlayacaksınız.
    5 -2 ... oyeskamonbeybi