1. 45.
    Ulan ne alakasi var ya belli bir ürünü a marketinden daha pahaliya alıp mutlu mu oluyorsunuz siz. Kapitalist düzenin köpeği olan kişi beyanidir.
    ... irregularverbs
  2. 44.
    Bir süredir bim de dahil herhangi bir marketten alışveriş yapmak zenginlik oldu.
    ... alos04
  3. 43.
    bimden yag cozucu alip evi her tarafi onla citiliyorum.

orada mavili sade buyuk bir patates cipsi var ondan da aliyorum cay yapip yiyorum party hard.

bugun ben de araba icin kaydirmaz seyden aldim.bozuk para ve telefonu anahtari tutuyor.

mavi buyuk cips guzel.

o cube denen sey cok sekerli almistum bir kez.
    ... beton baris
  4. 42.
    bim bana göre lüks kalıyor. unkapanı'nın ara sokaklarından alıyorum ben böyle şeyleri.

fakirim la. ezük ezük.
    2 ... acili turk kahvesi
  5. 41.
    Nasıl bir fakirlikse benimki bim’de bile diken üstündeyim.
    ... ebu zindik
  6. 40.
    Nestle Pınar ürünlerini satmayan market.
    ... tarihcix
  7. 39.
    3-4 yıl önce geçerli olan söyleyiş. bim'in artık bir kaç kaliteli ürünü biraz daha uyguna satması dışında pek bir özelliği kalmadı.
    1 ... tataraykut320
  8. 38.
    Artık bım de ucuz degıl ki. Ben de gidiyorum hattaaa posetımı de elımde goturuyorum. Napıcaaaannn mecbuuuurr.
    ... ayinyirmialtisiidi
  9. 37.
    Hangisi uygunsa ondan almak lazım.Yeri geliyor pahalı dediğimiz marketler de uygun fiyata ürün alınabiliyor.A101,bim,şok,Migros fark etmez cebi en az delen tercih edilmeli.
    ... kuticim16
  10. 36.
    Zengin olmayabilirim ama salak da değilim. Bugün bim ' e gelen 2 li paspastan, surahiden, çift kişilik çarşaftan, oyuncaklardan, oto aksesuarlarindan aldim. Dunya kadar şey aldım 120 lira tuttu.
    Niye gidip kazık yiyeyim?

Zenginler sosyete pazarından giyinirken maddi durumu olamayanların marka peşinden koşmasi gülünç geliyor. Asgari ücretli adam lacoste diye kolları yamalı cekete 1500 lira verdi. Karısı boşasa haklıydı. Ihtiyaçlar sonsuzdur.
    2 ... uzak diyarlarda evli barkli