1. 1.
    aynı ürünü daha pahalıya migros'tan alan enayiden daha zekidir.
    6 ... unidentified flying human
  2. 2.
    daha üzücü ve kötüsü bimden alışveriş yapacak kadar yandaş ve gariban olmaktır.En üzücü ve kötüsü ise bimden alışveriş yapacak kadar yandaş, gariban ve yıllık 10bin dolar geliri olduğuna inanmaktır.
    2 -2 ... heredot1923
  3. 3.
    fakirim lan ne olacak?

nutella değil de peripella yiyorum.
    toblerone değil de vow yiyorum.
    sütaş değil de dost yoğurt yiyorum.

ama gururluyum.
    5 ... anarchist cat
  4. 4.
    bimde olsamaydı öğrenciler 7 liraya o alış veriş sepetini nasıl dolduracaktı sorunusu akla getirir.
    3 ... the big bad wolf
  5. 5.
    komik mi şimdi bu?
    5 ... yakisikli ama tipsiz
  6. 6.
    Uc haneli rakamlar odeyerek bimden alisveris yapan insanlar oldukca senin bu tezin hep boyle bos kalacak.
    1 ... kayaes
  7. 7.
    Fakirdir, vergiler yüzünden geçinme problemi vardır, asgari ücretle çalışır. Maksat iktidarın oğluna para gitmedir.
    2 -1 ... marjinal adam
  8. 8.
    bimden bile alışveriş yapamayacak kadar fakir olanlarda var. ben halime şükredeyim yinede...
    4 ... annunaki
  9. 9.
    Bim ürünleri genellikle et ürünlerinin alınmaması gerekir, içine ne bok koydukları belli olmayan bir şey ve hiç duyulmamış gülünç bir marka ismi vardır.

Fakirlik utanılacak bir durum değildir, burada fakirleri kötülemek gibi bir saçmalığa düşmem bende yokluk görmüş bir insanım, ancak paranızdan çok kendi sağlınızı düşünmenizi isterim, 10 lira daha verin kaliteli markanın etini alın afiyetle yiyin.
    1 ... pisagor01
  10. 10.
    küçük esnafı hep bunlar bitirdi. *
    1 ... kezmann