bugün

aynı ürünü daha pahalıya migros'tan alan enayiden daha zekidir.
daha üzücü ve kötüsü bimden alışveriş yapacak kadar yandaş ve gariban olmaktır.En üzücü ve kötüsü ise bimden alışveriş yapacak kadar yandaş, gariban ve yıllık 10bin dolar geliri olduğuna inanmaktır.
bimde olsamaydı öğrenciler 7 liraya o alış veriş sepetini nasıl dolduracaktı sorunusu akla getirir.
komik mi şimdi bu?
Uc haneli rakamlar odeyerek bimden alisveris yapan insanlar oldukca senin bu tezin hep boyle bos kalacak.
Fakirdir, vergiler yüzünden geçinme problemi vardır, asgari ücretle çalışır. Maksat iktidarın oğluna para gitmedir.
bimden bile alışveriş yapamayacak kadar fakir olanlarda var. ben halime şükredeyim yinede...
Bim ürünleri genellikle et ürünlerinin alınmaması gerekir, içine ne bok koydukları belli olmayan bir şey ve hiç duyulmamış gülünç bir marka ismi vardır.

Fakirlik utanılacak bir durum değildir, burada fakirleri kötülemek gibi bir saçmalığa düşmem bende yokluk görmüş bir insanım, ancak paranızdan çok kendi sağlınızı düşünmenizi isterim, 10 lira daha verin kaliteli markanın etini alın afiyetle yiyin.
iyi ki varsın bim sen olmasaydın insanlar nasıl alırlardı ucuz fiyata ürünleri, fakiriz ama gururluyuz.
Hiç alışveriş yapamamaktan iyidir.Her gün bakkaldan ekmeği borca alanlar var.
parasızlıktan, zengin p*ci tasak gecen yazarları sabunsuz... kişilerdir. para yok sabun yok, acı yok rocky.
hangi fakirlik...

dost yoğurt'un 7.85 lira olduğu yerden alışveriş yapmaktır.
ev hanımları arasında bimin pirinci iyi oluyor teşhisinden haberin yok galiba sözlük,her şey diğer marketlerden alınır ama bimin pirinci ben monopolüm edasıyla dolanır.
Üç kuruşluk mala on kuruş verecek kadar salak olmaktan daha iyidir.
Kaziklanmaya karsi amansizca bir direnistir. Cunku sen ne kadar yirtinsan da illa ki carrefourdan kipadan realdan alan bi gerzek cikar.
alışverişi ayri yazan türkçe fakirinden daha adamdır. fazla degil ama abartmayın.
ne fakiri yav zengin fakir kim olsa ordan alışveriş yapıyor.yok öyle fakir fukara muhabbeti.emeklisi ,dar gelirlisi, orta hallisi her vatandaşı görüyorum bu markette.bakkal kalmadı piyasada?sağım solum market.hesabını kitabını bilecen dayı.cebine hangisi uyarsa oradan alacan.komplekse gerek yani.
Asgari ucretten bi tık faxla kazananların yaptığı eylem. Yoksulluk sınırında olan herkes zaten bimden alışveriş yapmakta... Peki ya açlık sınırı ve altı? Çok şukur halimize
Ben son model range rover kullanan adamın rotmans aldığını gördüm, ayrıca 2016 model e250 alıp viceroy mavi içeni de biliyorum(eniştem kendisi) yani zenginlik ne aldığınla nerden aldığınla alakalı bi durum değil.
Once bi alisveris yazmayi ogrenseydin de.

Bir eylem.
öğrenciyiz ne yapalım?
Sende uludagin tepesinde yatili okusan sende bimden alisveris yapardin. Evet uludagin tepesi.
dışarıda 75 kuruşa bile bulunan suyun bir yerlerde 25 kuruş olduğunu bilmenin rahatlığıdır bim.. fakirlikse fakirlik.

su artık 1.50 ₺den aşağı bulunmuyor... bimde ise en az 75 kr oldu.. 01.02.2020.
-Ezikliktir.

Tonny a101'den bildirdi.
Bir malın değerini onun marka değeri belirler. Yani bugün psikolojik olarak atıyorum Ülker çikolatalı gofret bimde satılan centrino mu ne işte o gofretten daha tatlı gelir.

Eğer arada tat ve kalite olarak bariz bir fark yoksa pahalı olanı sırf bilinen bir marka diye almak mallıktır bana göre.

Bu iphone - android gibi bir konu değil . Evet belki ikisi de telefon ikisi de iletişim imkanı veriyor ama arada performans farkı veya kullanımda doğan bireysel tercihler var.

Biri der domuz jelatini öbürü der param x e gitmesin. Bunları anlarım ama bu gofretin tadını etkilemeyen başka bir durum.

Bim ya da başka market A101 falan bana hiç farketmez. Ben verdiğim parayla aldığım ürünü kıyaslıyorum. Geçen 9.80 ne nescafe vardı 2 lira ucuz diye vip diye marka aldım. Gayet de güzel. Ha Jacobs monarch millicano değil ama o da 25 lira her zaman alamıyorum.
güncel Önemli Başlıklar