bugün

olabilecek en dandik şeylerdir. halley falan mukavva arası folyodan yapılıyor.
Holland caramel waffles. Bir de sıcak kahvenin üzerinde hafifçe ısınırsa mükemmel oluyor.
kekstra felan alıyorum bazen o güzel gidiyor.
Susamlı tuzlu kraker.
Bademli buona çikolata.
Dost yoğurt.
kekspır.
Kazandibi'nin hastasıyım iyice kararmış olanlardan seçiyorum tadına doyamıyorum.
Mahalle bakkalı varken uğramadığım ve uğramayacağım yer olduğundan çok da umrumda olmayan aynı zamanda BiM'in yüksek stoklu çalışma stili doğrultusundaki kalitesi düşük gıdalarının tadının ne kadar güzel olacağı muamma olan yiyeceklerdir. Bakkalına sahip çık.
-kazandibi
-çiğköfte
-hindistan cevizli gofret
-kuş lokumu
-çekirdek içi
-kuruyemişleri genel olarak güzel zaten.
Yaşam gevrek. Çok güzelsin ama çok kalorilisin.
Sütü güzel, ayran da iyi. Tavuk butu almiştim, gayet iyidi. Sucuk falan oradan almayın derim yalnız.
Hindi füme son derece başarılı.
Kazandibisi artık güzel değil resmen şeker yığını. 4-5 sene önce getirdikleri kazandibi harikaydı ama sonra firma değiştirdiler berbat oldu.
Delites. Valla bunu üretmek kimin aklına gelmişse müthiş bir iş çıkarmış. işin tuhaf yanı bu bisküviden başka markette yok.
görsel
kutuda satılan kurabiyeler. sanırım markası ""yaşam"".
özellikle kandil simidi, tahinli kurabiyesi mükemmel.
ilkgün marka çilek reçeli. dağ çileği kokusu var mükemmel.
Hepsi bir birinden güzeldir. Bir keresinde eşofman almıştık. Hala giyiyorum.

Not: Alınırken 4 yaşındaydım.
görsel
Bunun gibisi yok.
şu kasanın yanında satılan çikiletalar güzel büyük olanlar sütlü, fındıklı, fıstıklı ve bitter hepsinden birer tane alırdım, hâlâ alırım ama öğrenciyim fakirim artık karnım doysa yeter diyorum abur cubura vericek param yok...

gerçekten param yok, çok fakirim la burs çıksa bari...
bimin sahibi sözlüğe dadandı beyler .
Nadir de olsa bazı yiyecekler iyi. Mesela Sarelle aynı her yerde.