bugün

(bkz: taylan meric) nickiyle aramıza döndü.
sözlükten defedilmesi gereken yavşakları tanımlamak için çok güzel örnektiir kendisi.
Ben de diyorum sözlüğün IQ'sunda bir yükselme var noldu acaba diye. Bu ayrık otu çaylakmış meğer.
Sözlükteki en lüzumsuz adamlardan biri.

Espri yeteneği? 0
Bilgi entarisi? 0
Savunduğu değerleri mantıklı bir şekilde dile getirme? 0
Boş beleş yazma? 10
Korkağın biridir ciddiye almaya değmez. Hem kemalist tokatlıyacam, kafasını duvara sürüp kıvılcım çıkartacam de. Adres ver deyince sesin çıkmasın. Ne güzel dünya.
vasat troll.
On birinci nesil ak trol donuz.
gamyünü sürekli deviren bu muhteremin hala bim'de gamyüncü olmasi çok enteresan.
şahsiyetsiz, karaktersiz, haysiyetsiz, ağız ishali ve her şeyden önce iftiracı, yalan müptelası, yalaka, sözde vatansever ve satılık bir heriftir.
o beyniyle kamyonculuk yapabilmesi bile şaşırtıcı bir nokta.
gerçi bu devirde bim yetkilisi bile yapılabilir, şaşmamak gerek..
Bu putçu değildi galiba ne oldu bu keleğe acaba nickini mi çaldıtdı salak.
Sövülmemesi ve suçlanmaması gereken yazar.

Asıl sövülmesi ve suçlanması gereken kimler peki ?
Bu herifi silik yapmayanlar.(Zall ve ikiyüzlü moderatörler yani )
goygoycularının yakmaya çalıştığı sönmüş bir fener.
görsel
leş ve ötesi.
Evde tutulan yüzde ellinin temsilcisi.
arada kasayı açıp peripella yiyordur. Hani su yüzde beş fıstık yüzde doksanbeş allah ne verdiyse olanlardan.
biri kamyoncu, diğeri oto yıkamacı, diğeri liseli ergen.

nereden tutsan elinde kalıyor amk.
Kendisi ve yalaka matmazel dışında herkesi dinsiz ilan eden gerizekalı. Ondan sonra sözlük niye böyle. Böyle çapsızlarla doldurursanız herkes alay eder tabi sözlükle.
En azından sizden akıllı.
Atatürkçü biri swinger 'ı savundu diye tüm Atatürkçülere gavat diyen değişik tip.O halde bir müslüman hırsızlık yaparsa tüm müslümanlar hırsızdır.
atatürkçü olmayı karısını paylaşmak ile bir tutan bir şey. yazar diyemiyorum. insan diyemiyorum. bu şey nasıl yazabiliyor bu sözlükte?
Allah kolaylık versin o kamyoncuya. Bim ürünlerini o akdar çok insan aldığı içi
Bilgide hepinizi katlar kaliteli insan.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar