bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 47.
    bim kamyoncusu
    3 -1 ... flat head
  2. 46.
    Hiçbir Zaman karısı ve sevgilisi olmayacak, bir zavallıdır.
    5 -1 ... modernseyyah
  3. 45.
    Kendisine şimdi bir güzel küfür ederim. Ama çaylak olmaya değmez.
    5 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 44.
    - başlık-

muhammedin 9 yasinda evlendigi kiz

-entry-
    başlığın metni bile inanılmaz bir dram. birde tüm ailesi katledilmiş ve muhammed'e eş yapılmış safiye bint-i hüyey var. zavallı esir kadının iddet süresi bile beklenmemiştir

-entry-

şuna içerlemiş terörist sevici. isterse sahabenin ve muhammed'in yakınlarının anlattıklarını paylaşalım. ortalık kan gölüne bilemedin, teksas katliamı'na döner. öyle islama saldırıyorlar deyip ağlaşmakla olmuyor yazarı. tarihi gerçekleri kabullenmek zor evet. ilk başlarda sallar.
    4 -1 ... sinirlenmicem
  5. 43.
    Mustafa kemal'in arkasina saklanarak, din vatan ve halk düşmanlığı yapan, nefret tohumlari ekmeye calişan algi operatörlerine karşi klavyede de olsa tek başına mücadele eden, gerçekleri, tuvalet terliği ile vatan hainlerinin agizlarinin ortasina ortasına "şırrrraaakkk" diye çarpan, böyle yaptığı için 10 ayri hesabi uçmasına rağmen, on birinci hesabı ile yılmadan davasına milletine ve dinine hizmeti vazgecilmez görev sayan bir garip savaşçı.
    2 -5 ... bim kamyoncusu
  6. 42.
    Hani %50+1 var ya hah işte o +1 bu arkadaştır. Geriye kalan %50 de bundan farksız değildir. Ister Akp li olsun ister mhp li anadolu halkının benimsediği fikirleri buraya aktarıyor.
    1 -2 ... bexdever
  7. 41.
    Şeriat şeriat diye bağırıp 2 tank görünce demokrasi nöbeti tutmaya başlayanlardan.
    5 -2 ... cold man
  8. 40.
    teröristten hallice ak troll. vatan millet düşmanı. memleket bunun gibiler yüzünden gün yüzü görmüyor işte.
    5 -3 ... sinirlenmicem
  9. 39.
    Götü sıkışanların korkudan dolayı iftiralarına maruz kalan yazar. Bu başlık götüne girecek boşuna çırpınma. Eski türkiye yok!
    bim kamyoncusu
    3 -2 ... bim kamyoncusu
  10. 38.
    seviliyorsun dostum.
    ben goodbadnotgod.
    2 -10 ... gbng