1. 1.
    Bünyeyi ultra güç tasarrufuna almaktır.
    5 ... kumsallara kum satan cocuk
  2. 2.
    Paranın likiditesine katkıda bulunmaktır.
    3 ... kokulu tuvalet kagidi
  3. 3.
    Uçak modu hmk.
    4 ... testisteron
  4. 4.
    Net fakirlik alametidir.
    2 ... helal uyusturucu
  5. 5.
    bir üst levelı a-101'den yiyip, defactodan giyinmektir.
    5 ... en asaletli duygularin adami
  6. 6.
    şimdi ben şok gittiğimde de carfeurda da bulunan bir ürünü alıyorum. nasıl bir tasaruf oluyor.

coca cola a101- bime özel daha az kaliteli mi satıyor kapalı ürünü?

ya da muratbey peynir alıyorum diyelim hepsinde var bu muratbey, pınar peynir.

daha mı az kaliteli oluyor fişini bim kesti diye.

tam bir kapitalist kölesiniz. biliyorum çoğunuz yerdiğiniz yerlerden götüm götüm yiyip, giyiniyor.
    10 ... modern zaman filozofu
  7. 7.
    Sosyete pazarından giyinip burada gösteriş yapan kişilerdir. Lcw'den giyinip akbili tamdan basıyorum.
    1 ... sacramento tr
  8. 8.
    Üşenmedim araştırdım bak. ilk önce şöyle birşey diyeyim. Bim adlı şirket yüksek lisansta faaliyet raporlarıyla ders olmuş şirkettir.

Şimdi konu: ilk çeyrekte 430 milyon net kar yapmış şirketten bahsediyoruz. Hatta ve hatta ülke ekonomisine 20 milyar TL katkı yapmış şirketten bahsediyoruz. Bu arada bim'i BIST(borsa istanbul)'te olduğu için ele aldım. Bu denli kar rakamlarına ulaşan şirketten herkes öyle ya da böyle alışveriş yapıyor. inkar etmenin anlamı yok. Migros'dan ve x mağazasından alışveriş yapınca daha elit olmuyorsunuz.
    4 ... kokulu tuvalet kagidi
  9. 9.
    hastası olduğum şeydir özellikle bimden alışveriş yapıyor olmak inanılmaz keyif veriyor bana lcw neyse de.
    ... antimilitanist
  10. 10.
    Arkadaşlar doğrudan benim ismimi verebilirdiniz böyle yaparak kimseyi zan altında bırakmanın lüzumu yok.
    ... empiree