bugün

5 litrelik sular ikili satıldığından üzerindeki poşetleri sizin yırtmanız gerekir. üzerindeki naylonu yırtarken hafif sertçe, ama tatlı bir incelikle, sanki bir kadının üzerindekileri soyar gibi telaşlı ve aceleci bir keyifle çıkarırsınız.
şansıma genellikle soyulmuş sulara denk gelirim ve direk alırım kendisini. soymayı sevmiyorum zaten pek bu da benim için iyi oluyor...
25 kuruş ucuz alacağım diyerek değer mi kardeşim şimdi bir gören olacak endişesiyle karışık susuzluk gidermedir.
Tüm dünyayı kazıklamış gibi hissedilir.
Keske musluktan icseydim hissi. Bir de onca sira. Afrikada bi yerde sondaj acikmis ta elinde bidonla su sirasi bekliyorsun gibi. Bu bim neden utandirici bi yer ya anlayamiyorum. Ucuzsa ucuz nolmus yani.
musluktaki daha mı iyidir acaba?

evet. tam olarak budur. saka için efenim. saka.
yigidi oldur hakkını yeme simdi. 0.38 kurusa aldigin ozkaynak ( yaniliyor olabilirim ) da sinemalarda en iyi ihtimal 1 liraya aldigin sirma ,damla da ayni hatta biminki biraz daha guzel olabilir ( ya da ucuz diye oyle geliyor bana ) uzun lafin kisasi ben 0.62 kuruşumun cebimde kalmasi rahatlığiyla kendimi mini çakal gibi hissederek alisverisimi sonlandiririm.
Mutluluktan başka bişey değildir.Dışarda 75 kuruşa alcağın sudan iki tane alabiliyosun bimde.Resmen bug bulmuş gibi seviniyorum.
ooh ucuz su buldum 1 tane parasına 2 tane alayım.