bugün

adam prezervatifin yanısıra bir paket fıstık, bir paket antep fıstığı (ikisi de simbat marka),iki şişe su almıştır. nerden mi biliyorum adam sırada önümdeydi kasadan geçti kredi kartını verdi, kart çalışmadı yaklaşık 5 dk bekeldik kartın çalışmasını ama nafile adam sonunda pes edip almaktan vazgeçti. benim için asıl macera o anda başladı gerizekalı kasiyer işlemi tamamen iptal etmek yerine alınan ürünleri tek tek iptal edip üsüne benim aldıklarımo geçirince bana verilen fiş üzerinde

prezervatif iptal
fıstık iptal
antep fıstığı iptal
su x2 iptal

ve benim aldığım ürünler yazan bir fiş verildi. fişin bu halde olduğunu yolda fark ettim adamın neler almaktan vazgeçtiğini görünce adamın ne kadar hayal kırıklığına uğradığını düşündüm zavallı fantezileri suya düştü. alışverişi babmın kredi kartıyla yaptığım için bu durumu babama nasıl açıklayacağım konusu kafama takıldı ve fişi sliple birlikte yırtıp attım sonuçta zar işittim ama babamla prezervatif konusunda üstelik almadığım bir prezervatif konusunda konuşmak eminim daha zor olacaktı baba bu sonuçta.
genelde prezervatif istemekten çekinen bir topluma sahip nacizane ülkemde, sözü geçen markette, market görevlisinden istemeksizin genelde kasa önünde bulunması ve rahatlıkla el atabilmesi en kolay yöntem. buda bim' i cazip kılan nedendir.
eczaneden alırken diyaloga girme zorunluğu olduğundan yadırganmaması gereken adam.
kaçak et kesmeye hazırlanan yurdum insanı.
3. çocuğu yapmamak için alıyo olabilir.
(bkz: paket lastiği)
çorap taksa daha iyidir efenim.
dramatik bir olayın baş kahramanıdır. ben demiyom ahanda bu diyor:

görsel
(bkz: can bonomo)
bıkılmamış usanılmamış klişe versiyonuyla le-zervatif ismini almış ürünü alan adamdır.. ok firması tarafından bim müşterilerine özel üretilmiş olup müşteri memnunniyeti ön plandadır.
hatalı üretime katkıda bulunacak adamdır. yapmayın böyle efendim. kimyasallar da araya karışıyor. sonra bu çocuk neden böyle. biraz duyarlı olalım lütfen.
şöyle bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

http://galeri.uludagsozlu...en-prezervatif-alan-adam/

edit: yine başında '' le '' var dikkatinizi çekerim.
deliktir onlar. almayın sakın. maksat 3 çocuktur. ayrıca rte nin oglunun değil sürekli ağlayan adamındır orası.
ağır fakirdir.
güncel Önemli Başlıklar