bugün

ve birer le cola eşliğinde ay ışığında dolaşmak...

aşktır neticede.
heyacan depoda devam eder.
bimden devamlı alışveriş yapmak demektir..

bim'e girilir.. bir adet sütlü çikolata alınır ve çıkılır.. bir daha bim'e girilir bu sefer bitter çikolata alınıp çıkılır.. yeniden bim'e girilir fıstıklı çikolata alınıp çıkılır.. bir daha bim'e girilir ve fındıklı çikolata alınır tam parasını öderken eğer kız sabır taşı değilse elbet soracaktır "neden tek tek alıyorsunuz?" gibi bir soru.. cevap yapıştırılır "hangisini sevdiğini bilemiyorum.." ortamda hafif bir yumuşama olmuştur, veya olması gerekir.. olsun ulan..

bundan sonra iş bir yerde bir şeyler içmeye uygun bir dille davet etmeye kalır..
senin de bimde kasiyer olduğunu gösterir.
Bir le-vent degildir, asik olunacak bir durum yoktur ortada. Oysa ki olsa soyle levent adinda bir biskolata erkegi buyrun asik olun tabi.
türbanlı bir kıza aşık olma ihtimali yüksek olandır. türbanlı da insandır, neden olunmasındır ki. zaten bu zoraki bir tanım neden kasıyorsam? neyse "sesli güldüm piç" dememe neden olan yorumlara ev sahipliği yapan başlık.

(bkz: le seks)
bir ara calismistim bimde lan. Hic guzel kız yok aşık olunacak tipe rastlamadım. Uzak durmak en güzelidir.
"a101 deki kasiyer kıza aşık olmak" şeklinde açılsaydı acayip döktüreceğim başlık.