bugün

büyük bir eksikliktir.
ayrıca diğer bütün malzemeleri bimden alıp, sigara ihtiyacını mahallenin bakkalından karşılamak üzere bakkala girmek isteyen kişinin, elindeki bim poşetlerinden ötürü yaşadığı bakkala girme paranoyası da insan psikolojisine zarar vermektedir.
ayrıca sigara satmamanın muhafazakar bir müşteri kitlesine sahip olma sebebi olacağını düşünen zihniyeti anlamış değilim.
fatih çarşamba'da bile sakallı cüppeli market, bakkal sahipleri, işletmelerinde sigara satmaktadırlar. onlar bile satıyorsa bim'in hayli hayli satması gerekir.
bim`de sigara ve icki bulamazsiniz evet eee ne de olsa...
birlesik islam marketleridir adı.
üç kuruş para kazanacam diye insanların sağlığıyla oynamak istenmemesidir.* *
içki de satılmamaktdır.

ürünlerimiz islami usüllere uygundur.
o bakımdan.
sigaranın, belirlenen fiyatın altında satışının yapılamaması buna sebeptir, zira bim ucuz etin yahnisi kıvamında satış politikası izler.
sadece sünnetliler için islami prezervatifler satılmaktadır ; islami sigara da icat edilmeli ve raflarda yerini almalıdır.
sigaranın ucuz olmadığını gösterir. zira bim pahalı mal satmaz.*
satılsaydı markasının "dost tütün" olabilitesi yüsek olurdu heralde.
(bkz: sigaralarımız islami usüllere göre dürülmüştür)
(bkz: halk sigara)
milletin sağlığını düşünmelerinden kaynaklanmayan durum.

milletin sağlığını düşünüyorsanız merdiven altı üretimi krakerler satmayın evvela. 10 kuruş ucuz yapıcaz diye milletin sağlığı ile oynamayın.

hayır sigar satsalar, yemin ediyorum tek içişte kanser yapar.
büyük kar kaybına neden olmasına rağmen tutarlı bir harekettir, bim'in insan sağlığına verdiği önemi ifade eder zira sigara fazlasıyla karlı bir üründür satmak için...

islam marketi olmakla ne ilgisi var anlamadım?

hadi içki satmıyorlar islam marketi dedik, sigara ne alaka? cami sigara içen insanlarla dolu...müslüman değil mi onlar?

paranın dini imanı olmaz, migros, karfur, kipa, tansaş "indirim" diyerek vatandaşa bindirim yapıyorsa, her fırsatta müşterilerini sikmeye kalkıyorsa (ki fiyatlar kıyaslandığında bu net olarak görülüyor) sigara satsın içki satsın bana ne... giren vatandaşa giriyor !

sapla samanı karıştırmamak lazım. ortada güzel bir durum varsa takdir etmesini de bilmek gerek kanımca.
Satılmama sebebi basittir,

Bim tedarikçileri ile sıcak para üzerine iş yapar ve bu güçle istediği fiyata alır kar payını koyup müşteriye sunar. Ancak sigara şirketleri buna yanaşmaz çünkü bu sigara ha bim'de satılmış ha bakkalda aynı şey. Tiryaki adam her türlü gidip alıyor sigarayı. Sebebi bu, discountta düşük kar amelelik olduğundan bim'in işine gelmiyor.

Yok halkın sağlığı yok islam marketleri, bunlar hikaye. Sevgililer gününde özel 3'lü prezervatif satıyor lan bu adamlar ne anlatıyorsunuz siz?

Ayrıca sigara güvenlik problemi yaratır, bir dükkanı patlatan hırsız ilk sigara reyonuna yöneliyor çünkü. Her sigara için 5-10 kuruşluk kar için de 5000 küsür şubeli bim için tam bir hamallık, spekülasyonun bol olduğu sigara Toptancıları ile uğraşmak da cabası.

Ben olsam ben de satmazdım amk.
Harbi mi lan satılmıyor mu öörümde alışveriş yapmadım şu bimden ne kadar elit bir beyfendiyim.