bugün

hiç yoktan iyidir.
(bkz: adamın dibi kazandibi)
1.60 liraya daha iyisini hayatta bulamazsın.

Ama esas nefis olan sütlaçtır.
bolulu hasan ustadaki 7 liralıktan kat kat iyidir.
eskiden çok iyiydi. mado'da yediğimde bu lezzeti alamıyordum. evet o derece. ama geçen gün aldım şekli şemali değişmiş biraz şüpheyle yaklaştım ama yok dedim güzeldir gene. sadece şeklidir değişmiş olan diye düşündüm. gittim eve demledim çayımı. çay olduğunda aldım kaşığı daldırdım kazandibine. yok ama olmadı o eski tat yoktu. hayal kırıklığına uğradım resmen. bozmuşlar güzelim tatlıyı.

not: tatlıyı bitirdim gene de. ziyan olmasın.
Osmanoglu markadir. Osmanogluda madoya o tatlilari veren firmadir.
Özellikle profiterol hem ucuz hem leziz. ikinciyi yesem mi yemesem mi diye çelişkiye düşürür.
çok güzeldir.
saygılar..

ciddi ciddi kazanın dibi olan sütlü tatlıdır. bu paraya bu lezzet daha ne istiyorsunuz lan! dedirtir adama. gerçekten cok güzel tavsiyemdir, yiyin biraz kanınıza kalsiyum karışsın.
ikinci nesil petibör arası lokumdur.
Normal pastacılardan 4 liraya alırken , ben BiMden 1.60 kuruşu alıyorum (bkz: 6 yıldır kullanıyorum hiç bağımlılık yapmıyo beyler)
bu kadar övülüyor diye geçen gün denediğim ve son derece fazla şekerli bulduğum tatlı. ucuz olması benim için bir anlam ifade etmez tekrar almam.
(bkz: overrated)
a101'de satılanlardan bir parça daha iyidir.
rahmetlide yerdi. mide kanserinden vefat etti.
Bimden alıp beğendiğim tek tatlı ekler sanırım.
tatlı krizine çok iyi gelen tatlıdır. denendi ve onaylandı.
Daha bugün aldığım tatlıdır. Tavsiye edilir.
fiyatı 1,8 liraya düşmüş.
herkes sorunsuz tüketmiş, bir bende sorun çıktı galiba. geçen yıl aldığımda tarihi bozuk çıktığı için zehirleyen tatlıdır. bir daha da yemedim zaten.
güncel Önemli Başlıklar