bugün

19,99 liraya satılan takım elbiseleri görünce şaşırtmayan montlardır.
tuvalet kagıdından mı yapılıyor acaba dedirten montlardır. Hayır tuvalet kagıdından yapsalar yine 7 liradan pahalı olur kedi fare kesip mont mu yapıyorsunuz nedir?
montla sıçmayı denemek içindir.
ülkemizde açlık sınırının altında yaşayan insanların sayısını hatırlayınca, talebi gayet yüksek olacak montlardır efendim.
gayet doğaldır olması gerekendir. haamına kodum markaları sırf isimleri var diye sırf iki tane tiky o montu giyecek diye 15 lira olacak montu 175 liradan satarken kimse "bu nasıl fiyat amk" demiyor'da 7 liraya mont olduğunda şaşırıyor tuvalet kağıdından mı yapılıyor diyor. ne ekonomiden anlayan nede kapitalizmden haberdar olan andavallar olduğu sürece 15 liralık montu 175 liraya almaya ve tikilmeye mecburuz.

sonrada vay efendim amerika bizi sikiyor siker tabi hep amerikanın işi bunlar. sinirlendim.
sırf üstünde tırnak kadar logo var diye yüzlerce liraya satılan caf caflı markalaın montlarının maliyetinin çorba parası kadar olduğundan normaldir. adamlarda marka yok, promosyon yok, reklam yok, öyle maliyetine satıyor işte. giyilir arkadaş evet hatta şimdi gidip sevgilime, aileme ve yeğenlerime toplam 10 tane alacağım.
dalga amaçlı mamül edilmiş insanlık dışı kıyafet.
(bkz: yok artık barcelona)
kanser eder. almayın.
fakir montu.
bağırsakları çalıştırır. sıçmak için birebirdir.
yoktur.
Le mont.
bim den deri mont aldım çakma çıktı.
marka adı altında ne denli sikildiğimizin ıspatıdır.