1. 1.
    Gün itibariyle yine satıldığı görülen fellas marka protein tozudur.
    150 gramlık paketi 18.95 liradır, 30 gramdan 5 porsiyon olarak hesaplanmış olup bir porsiyonunda 23,8 gram protein bulunmaktadır.
    Bir önce satıldığı dönem adını hiç duymadığımdan mütevellit, fellas ne amk deyip almamıştım ama bu kez yine geldiğini görüp halihazırda bir dolu kutu hardline whey 3 matrix im olmasına rağmen bir deneyeyim dedim.
    Değerleri ve porsiyon / fiyat oranı hardline ile yakın diyebiliriz ama kalitesini bilemiyorum.
    Başıma bir şey gelirse editlerim.

bim de satılan protein tozu
    22 -10 ... kedilerinbabasi
  2. 2.
    isminin başında "le lö" gibi ekler olmadığı için bim malı olup olmadığı konusunda tereddütler oluşturacaktır. tüketirken çay kaşığı ile falan tüketin en azından hastaneye yetişecek zamanınız olur.
    24 -6 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    kurutulmuş yumurta sarısıdır.
    3 -2 ... eddie gluskin
  4. 4.
    protein tozu üretimi başlı başına zor bir iş olduğu için, markasını pek de önemsemeden içindeki değerleri karşılaştırarak daha önce kullandığım ve sonucundan memnun kaldığım üründür.
    sakatlığım sebebiyle spora ara verdiğim için şu anda alıp stoklasam mı (?), stoklamasam mı(?) diye tereddüt yaşamaktayım...
    ... keshberfo
  5. 5.
    yerli ve milli protein tozudur. itülü bir endüstri mühendisi ve egeli bir gıda mühendisi tarafından kurulmuş şirket. yiyin için.
    4 ... borulce
  6. 6.
    Kimse üzerine alınmasın ama ismi kedi köpek mamasını çağrıştırıyor. Afiyet olsun...
    8 -2 ... enkidu1986
  7. 7.
    le-protein sandım. hayret.
    6 -2 ... lagavulinvebazlama
  8. 8.
    Bi le-cola degildir.
    ... otisabim
  9. 9.
    Bime salı günleri gelen haftalık ürünlerden biridir. Her geldiğinde elime alıp evirip çevirdikten sonra geri bırakanlardanım. O kadar kas kütlesi kazanmak için emek verirken pek de tesiri olmayan bir ürün kullanıp emeği çöpe atmamalı. Tabi deneyip de memnun olan varsa yeşillendirebilir.

150 gramı 19 tl ve 900 gramı da yaklaşık 120 tl ye geliyor yani aslında hardline ile aynı paraya gelmektedir.
    1 ... sufferinq
  10. 10.
    Paketi kedi maması paketine benzemiş protein tozudur.
    1 ... orgazm kazim