bugün

ıslak mendil yerine hijyenik ped almak ile gayet de mümkün olan hadise.

yaklaşık 2 hafta önce teatone, krınkıl, patito, topitanem, blume (12 li tuvalet kağıdı) ve 100 lü ıslak mendil almak için bim e doğru yola çıkmıştım.

bim e girince o serin havasında huzur bulduktan sonra teatone u soğutucuların olduğu bölüme koydum, alışveriş bitene kadar soğumuş olacaktı.* sonra topitanem in bulunduğu rafa yöneldim. bir ara gözlerim triplex e kaydı. alsam mı almasam mı diye 15 dakika düşündüm. sonra elime aldım triplex i, 1 dakika daha düşündüm bıraktım ardıma bakmadım bir daha.

son kalan topitanem e doğru telaşla baktım, çünkü hızlı olmazsam biri gelip benden önce alabiliridi. hızlı adımlarla topitanem in yanına gittim ve elime aldım. nasıl rahatladım anlatamam. teatone biraz biraz soğumuş olmalıydı. daha soğu bakalım teatone diye aklımdan geçirdim. topitanemin hemen sağ tarafındaki ismi krınkıl olan grax ya da ülker çubuk krakerden her yönüyle leziz olan krakere elimi uzattım. mutlu olmuştum. çaya batırıp da maç izlerkene yiyeceğim krınkıl ları düşünüp huzurla doldum.

sıra tuvalet kağıdı olan blume 12 liyi almaya gelmişti. hep çekinmişimdir 12 li blume yi alırken. herkes bir şekilde sıçıyor lakin tuvalet kağıtlarının bir karizma zedeleyici tarafı var nedense. bu sırada da ıslak havlu (mendil) i aradan çıkarırım diye düşündüm. tam bu anda bim in kapısından 2 tane güzel kız içeri girmekteydi. blume 12 l tuvalet kağıdını bıraktım hemencecik.

kızlar bunu fark etmediler. ben de sap gibi orada kalınca ıslak havluyu alayım bari dedim. pembe yeşil dışlı ambalajı elime aldım, fazla yumuşak geldi. halbuki biraz daha sert olmalıydı. bu ıslak havlunun adı da ne olaki diye baktım ki;

kümesine tilki girmiş tavuk gibi titreyerek elimdeki hijyenik pedi yere düşürdüm. güzel kızlar gülmeye başladı. hijyenik pedi yerden aldığım gibi rafımsı şeylere doğru fırlattım. elimdeki malzemeleri de tuvalet kağıdının olduğu yere bıraktım mecburen. koşar adımlarla bim den çıktım.

eve geldiğimde hala titriyordum amk.

kızlara rezil olmam yetmemiş gibi bu olayı ev arkadaşım mehmete anlattım, o da sağolsun bütün fakülteye anlatmış.

iyi dost dediğin de böyle olur.
(bkz: sözlüğün psikolojik desteğe ihtiyaç duyması)
yazılan hikaye. yeniymiş gibi anlatılmaması gereken efsane olay.
bim de alışveriş yaparken erkeklere rezil olmak kaygısı taşımayan aslan yürekli kızların hiç ama hiç umurunda olmayan olaydır.