1. 1.
  Evet, sonunda bunu da gördük... Bir hanım sunucu canlı yayın esnasında tacize ve hatta tecavüze uğradı. Polis kayıtlarına geçmeyen ama televizyonun bant kayıtlarına geçen olay şöyle gelişti: Billur Kalkavan, her zaman olduğu gibi Elmax kanalındaki sohbet programını yapmaktaydı. Konuğu ünlü tiyatro ve televizyon oyuncusu Sumru Yavrucuk ve sevimli köpeği Pan idi. Sohbetin ortasında Pan huysuzlanmaya başladı. Sonra aniden sunucu Billur Kalkavan'ın koluna sarılıp, yetişkin erkek köpeklerin kızıştıklarında yaptıkları o malum hareketleri yapmaya başladı. Canlı yayında cinsel tacize uğrayan Billur Kalkavan adeta şoka girmişti. Asıl mahcup olan ise Pan'ın sahibesi Sumru Yavrucuk'tu. Pan, güçlükle Billur Kalkavan'ın kolundan ayrıldıktan sonra bu kez sahibinin bacağına sarılıp med-cezir hareketlerini tekrarlamaya başladı. Billur Kalkavan, Sumru Yavrucuk ve set görevlilerinin çabasına rağmen, Alman Spitzer cinsi köpeği sakinleştirmek uzun süre mümkün olmadı. Olayın ardından mağdure Billur Kalkavan'ı arayıp, "Geçmiş olsun" dedikten sonra can alıcı soruyu yönelttim: "Şikayetçi olacak mısınız?" Kalkavan şuh kahkahasının ardından olayı anlattı: "Vallahi ne olduğumuzu anlamadık. Sumru da çok şaşırdı. Çünkü daha önce Pan'ın böyle bir vukuatı olmamış. 'Sen azdırdın bu hayvanı' deyip beni suçladı. (Bir kahkaha daha) Ama galiba benim hayvanları harekete geçiren gizli bir kokum ya da enerjim var. Caddede yürürken bile bütün sokak köpekleri benim peşime takılır. Çiftlikte atlarla oynadığımda bana neler yaptıklarını bir görseniz, şaşırırsınız. Onları sevdiğimde aynı şekilde karşılık verirler. Yanlarından uzaklaştığımda huysuzlanıp, eşinmeye başlarlar. Sanırım hayvanları cezbeden gizli bir tarafım var." Bu arada kanalın sahibi Ekrem Çatay ile de görüştüm. "RTÜK canlı yayında cinsel taciz olayı yüzünden kanalınıza ceza verebilir mi?" diye sordum. Yılların deneyimli televizyoncusu Çatay, esprimize katılmakta sakınca görmedi: "Vallahi bu konuda RTÜK'ün yaptırıma yönelik açık bir maddesi olduğunu sanmıyorum. Ama yine de hukukçularımız konuyu derinlemesine araştırıyor!.."

  kaynak: sabah gazetesi - yüksel aytuğ
  7 -2 ... worldlike
 2. 2.
  bazı köpekler gökkuşağının renklerini görebiliyormuş demek dediğim durumdur.
  1 ... ucuncayir666
 3. 3.
  (bkz: billur kalkavan)

  (#331261)
  ... city walk
 4. 4.
  buyuk ihtimalle regl oldugundan kopegin saldirisina ugramistir.
  1 ... vincent vega
 5. 5.
  "Çiftlikte atlarla oynadığımda bana neler yaptıklarını bir görseniz, şaşırırsınız."cümlesi ile diş yapısını nereden aldığı konusunda ipuçları vermiştir.
  6 ... deep
 6. 6.
  billur kalkavan'ın çook rahatsız olduğu durumdur*
  1 ... arrzu
 7. 7.
  köpek pan'ın bir çok türk erkeğinin yapmak istediği eylemi yapma girişimidir.
  (bkz: eline vermek)
  1 ... wert
 8. 8.
  hayvanların kendisine böyle davranmasından zevk alan sosyetik güzelinin başına gelmiş olay.
  ... worldlike
 9. 9.
  (bkz: zoofili)
  ... sıfırın altında
 10. 10.
  billur kalkavan'ın progranına konukolan başarılı oyuncu sumru yavrucuk'un azgın köpeğinin canlı yayında b. k'ın koluyla olan yakın münasebetidir.
  -1 ... pafküf