1. 1.
  az önce abbasın programında üniversite öğrencilerinden birinin dillendirdiği fiyattır.

  Zengin öğrenciyi kekleme stratejilerinden birisidir,cebimde 500 lirayla üniversiteye gittiğim oldu hiçbirinde de tosta 5.5 lira vermedim amk.

  Paramız deli de millet mi akıllandıracak.
  1 -2 ... the chosen one
 2. 2.
  devlet okulunda okuyan bir insana garip gelebilir fakat özel üniversitelerin çoğunda hele hele kampüs içindeki cafelerden birine gidiyorsanız gayet doğal gelecek fiyattır.
  ... kylo ren
 3. 3.
  yalnız tost üç kaşarlıdır. yani tek kaşarlı tost 5 bölü 3'ten yaklaşık 1,75 tl'ye geliyor. bugün hangi dandik aile çay bahçesine gitseniz tost 2,5 tl'dir en az. yanına da içtiğim 5 liralık kola ile beni fazlası ile doyuruyor. üstüne de marlboro'yu çakar cabrio arabamıza atlar düşük vites gideriz püfür püfür. bilkent yani burası. sütçü imam üniversitesi mi burası tost 2 tl olsun.
  2 -3 ... talk iiii
 4. 4.
  Bilkentte kaşarın çok olması sebebiyle değerli olanın çok para etmesi durumudur.
  3 -2 ... lionsgate
 5. 5.
  iskender yapsın,alfredo makarna yapsın 20 lira gene vereyim ama allahın tostuna içecekle 10 lira vermem deidğim fiyat politikasıdır.

  Burda söz konusu olan tostun fiyatı değil 5.5 liraya neyi satmaya layık gördükleridir.Azcık kafaız çalışsın amk.
  ... the chosen one
 6. 6.
  fakirlerin zoruna gitmiştir. var ki harcıyoruz. paran yetmiyorsa s*ktir git devlet okuluna fakir. o değil de 2 karışık tostla hatun kaldırdığımı bilirim. hey gidi günler.
  2 -4 ... duk erangir
 7. 7.
  5.5 lira olduğu yerler vardır. aynı zamanda çift etli patates kızartmalı tam ekmeğe yapılan hamburgerin 4.5 lira olduğu 75. yurt kantini de vardır. her kesime, her bütçeye hitap eder. odtü'de fitness salonuna giderken para ödenirken, bilekntte ödenmez. bedava otobüsler kalkar saat başı şehre ve şehirden döner. halı sahalar bedavadır. mükemmel bir kütüphaneyi öğrencilerine hizmete sunmuştur. bok atmadan önce düşünmek gerekir. o fiyatı gündeme getiren öğrenciye de kafam girsin, başka düşünecek şeyi mi yok amuğagoyim.
  1 ... esseginnicki
 8. 8.
  zenginin cebindekini başka bir zenginin cebine sokma çabasıdır. zaten yılda 40 bin lira okula veren adama 5 lira 50 kuruşluk tost ne gelir. hatta ucuz gelirse dışarıdan subwayden falan söylenir.
  ... gatha
 9. 9.
  Bilkente gitmek için anasının babasının 7 gün 24 saat para denkleştirdiği,kredi çektiği,evi ipotek ettiği orta direk piçlerin 5.5 liraya tost alıyor hava attığı okul.

  Biz hint fakiriyiz zaten amına koduklarım,götünüze alacak donunuz yok 5.5 liraya tost alıyorsunuz diye bayram ediyorsunuz.
  ... the chosen one
 10. 10.
  bilkentte burslu okuyan öğrencileri kötü etkilediğini tahmin ettiğim durumdur. Öbür öğrencileri pek sıkmaz bu durum yine tahminimce.
  ... boldgirl