bugün

Kontrolsüz güç güç değildirin modern ve erotik hali.
seks yapmayı bilenlere göre bilinçsiz yapılan seks seks değildir fakat seks yapma işinde bilinçsiz olan kişi için yaptığı sekstir ve kendisi için seks denilen şey odur. sadece içine girip çıkmaya seks dese bile...
heyecansiz sevgisiz ve iki tarafinda ayni arzuyla yapmadigi sex e denir. duvari opmek gibidir.
sen onu gel ağır ceza hakimine anlat savunmasıdır.
ilk önce bilinç ve seksin bağlantısı kurulmadan bu başlığı tanımlamak imkansız. seks iki üç beş yedi dokuz diye seri bir şeklinde giden insanın yaptığı eylem. bilinç açık değilse seks değil hata. bunu baştan kabul edelim. çok sarhoştuk ne yaptığımızı bilmiyorduk diyorsan seks değil o. kafan yerinde olacak. ne yaptığını nasıl yaptığını ince olmasa bile genel hatlarıyla hatırlayacaksın.

bilinç ve seksi kolpalar kolpası bir açıklamayla birleştirdiğimize göre, devam edebiliriz. aynı pirelli nin lastikleri gibi uçurum kenarında durmayıp hooop diye boşalıyorsan, ona kendini tatmin eden zürafa, hayvan, partnerini düşünmeyen ayı gibi kaba, kaba olduğu kadar aşağılayıcı sıfatlar, isimler takıyoruz.

halbuki sen o anda freni yapmışın, felaketi önlemişin, o zaman ne oluyor? sor bir kendine ne oluyor? duramadığın için nereden bileceksin? heheey koçum benim. neyse orada durmayı bileceksin ki şanın yürüsün.

patlasa da gidebilen lastik olacağına patlamayan patlatan lastik olacaksın. karşındaki de insan. seks dediğimiz müessesede karşılıklı özveri had raddede. kız sana en mahrem yerini açmış, çevrenin baskını filan hiçe saymış, sen napıyorsun? patladım ama gidiyorum. olmaz. bu olmaz, böyle yürümez...

ondan sonra arkandan, anca stepneyle gider, geciktirici unsurların yardımına muhtaç gibi iğneleyici, iğneleyici olduğu kadar küçük düşürücü lafları duymak zorunda kalıyorsun. oldu mu? olmadı.

bilinçli sevişelim. ertesi gün pişman olmaktansa, bilinçli olarak sevişmemek en mantıklısı. lan aids diye bir şey var lan. soyumuzu kurutacaksınız.
güncel Önemli Başlıklar