bugün

iyi dedin kral. el sıkışırken eldiveni çıkarmak da önemli.
görsel
Eğer bir yere konuğunuz sizden sonra gelirse o masaya oturmadan oturulmaz.
Telefonla aramalarda;
1. Ev telofonu; en fazla altı,
2. Cep telefonu; en fazla dört, kere çaldırılırmış.
Bilinmiyor.
karşıdaki insana kendini değerli hissettiren davranışlardır. bir keresinde yolun ortasında olan arabaya tam binecekken yanında kız arkadaşı olan erkek karşıdan yürüyordu ve dibinde olduğu için bana arabanın kapısını açıp buyrun lütfen dedi. vale falan değil, sokakta yürüyen sıradan biriydi. hiç tanımadığı bir kadına, bilmediği bir arabanın kapısını açtı sonra kız arkadaşıyla yürümeye devam etti. gerçekten hayranlıkla teşekkür ettim.

sürücü koltuğuna oturan da erkek arkadaşımdı, kendisi uzun süre şoku atlatamadı. binerken bizi izledi, tanıyor muydun diye sordu hatta, hayır ama çok düşünceli biriydi bence dedim. suçlayamadı, çünkü yanında kız arkadaşı olan biriydi. erkek arkadaşımın kendisi değil başkası bana bu nezaketi göstermişti. ağlamalıydı bence.

nezaketsiz insanlar böyle sürünsün inşallah.
KADINLAR EL UZATMADAN EL UZATILMAZA iNANMIYORUM KADINLARI BEKLERSENiZ sığır GiBi KALIRSINIZ UZATIN GiTSiN.
ortak netfiliş aboneliğiniz var ise, girip diğer üyeler "ne izliyor lan" denmez, "oha evli barklı kadın seks ecikeyşın izliyormuş" şekliyle ayıplama yoluna gidilmez.
yazıyı okuduktan sonra garsn ezikleyesim geldi. şimdi en pahalı restorana gidip 15 liraya bir çay söyleyip garsonun ağzına sıcacam. sorumlusu sensin mgks.
Lan ben o kadar şeyi ezberlesem sözelci halimle tıpa girerdim.
--spoiler--
bir tanışla karşılaştığınızda eşoleşek değilseniz yanındaki insana da bir merhabayı çok görmezsiniz.
--spoiler--

böyle tiplere çok pis ayar oluyorum la! ağzına sıçasım geliyor...
güncel Önemli Başlıklar