1. 1.
  neymiş uzakta galaksiler varmışta gözlemler sonucu görebiliyor ve gidemiyormuşuz, uzayda zaman, dünyadaki zamana göre daha uzunmuş, neymiş dünyanın yaşı 4.54 milyar yıl yaşındaymış, kanıtı ise taşla ölçülmesiymiş, bir adam çıkıyor bir teori ortaya atiyor ve millet bunu yiyor dahası sonra oluyor bir kanun. yahu kardeşim, newton'un teorisi 300 yıl sürdü. 300 yıl bir yalana inandılar, şu an bizim, ''büyük patlama'' dediğimiz teoriye inanmamız gibi.. bu oluşumu, düzeni, bir insan çözemez..yemeyin artık. evet.

  edit: polemik yaratmak gibi bir niyetim yok. gerçekler bu.
  1 -4 ... ikinci nesil yazar
 2. 2.
  Büyük oyunu bozdunuz. Tebrikler.
  -2 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 3. 3.
  Bilim, insanları allah'tan uzaklaştırmak için uydurulmuş, çeşitli Basit olaylarla insanların önüne sunulmuş saçma bir olaydır.
  1 ... kimseyi cekemeyen adam
 4. 4.
  büyük patlamanın ve önerilmiş kozmik modellerin hangi gözlemlerle oluştuğu, toplanan verisi, kullanılan formülleri, hesapları ortadadır.

  bilim ile kahve sohbetinin farkı budur. bilimsel yayınlar açıktır. isteyen herkes çalışıp, incleyip eksiğini, fazlasını gösterebilir. buna da bilimsel çalışma denir ve halihazırda tüm dünyada yüzbinlerce merkezde süregelmektedir.
  2 -1 ... gemideninmem
 5. 5.
  Hala kansere tedavi bulamadınız, kopan kolu bacağı yeniden çıkartamadınız, kelliğe çare bulamadınız, yaşlanmayı durduramadınız. Atom fiziğinin de profesörlüğün de amk.
  3 ... dorandoran
 6. 6.
  Bilim insanları kandırıyor, doğru söylem.
  Neden mi?
  Seni kandıramamış, demek ki sen insan değilsin. Ne mutlu sana, şimdi kendine bir isim bul. Çünkü; bilim bu kafa da olanlar için bir isim bulmuş.
  Cro-magnon.
  1 ... thebiggraywolf