bugün

muhtemelen, kendine toplum tarafından biçilen cinsiyet rollerini olduğu gibi kabul etmemiş kızdır. ya robert koleji mezunudur ya da türkiye'ye hiç uğramamış; en iyi ihtimalle de küçük iken buralardan derk-i diyar eylemiştir.
Candir o kız.
Muhtemelen kendini zeki göstermeye çalışıyordur.
-dünya atmosferine her gün kaç milyon meteor giriyo biliyo musun?
+ben nerden bilim ya.
-dev yıldız patlamaları nasıl oluşu biliyo musun?
+nerden bilim hoooof.
-bir şeyi de bil aq.
+niye bilim aq.

Muhtemelen bu şekildedir.
Normal bir kızdır. Olması gereken budur. Herkes bilim, siyaset, din, sanat konusabilir. Bunlar erkeklere has konular değildir sözlükte neden sürekli bir ayrım oluyor anlamış değilim.
Biliyorsa konuşsun dediğim kızdır. Bilmeden imaj oluşturmak için konuşanları çok fena sıçıyor çünkü.
Aradığım fakat bulamadığım.
hayatı kendi çevrenizden ibaret sanmanın tezahürüdür böyle kadınların olmadığını iddia etmek. bir de bilimden bahseden kadınlar genelde -de eklerini ayrı yazabilen, düzgün cümle kurabilen insanlarla bu paylaşımı yaparlar. ne demişler: sen ne söylersen söyle, anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır.
yoktur beyler olsa duramazdık.
Gercek hayatta rastlamadigim kizdir. bazilari vardi, astrolojiyi bilim dali diye savunmaya calisiyolardi o sayilir mi? Bak serefsiz evladiyim gulmemek icin kendimi zor tutuyorum.
erkekler zaten 7/24 newton fiziğinden, yer çekimi kanunlarından çeşitli bilimsel teorilerden bahsettiği için onlara ayak uydurmak amacıyla konuşmalarında özelikle bilim ile ilgili konulara yer veren kızdır. yersen.
Ya siz nerde yaşıyosunuz aq. Tıp ve diş hek. fakülteleri kızdan geçilmiyor ve her gün sınıfta sabah 9 akşam 5 ders görüyoruz. Gören de ülkede okuyan kız yok sanacak. Halbuki sorun buraya yazan erkeklerde.
türk kızı kesinlikle değildir. türk kızları bilim değil de, genelde bilimle uğraşan zengin erkeklerin nasıl kafesleneceği konusuyla ilgilenirler.
Etrafında görmediğin için böyle konuşmamalısınız Sayın yazar, maalesef bilimle ilgili konuşan kız/kadın sayısı çok az.
ilgim olduğu için bilimle ilgili dergiler okuyordum küçüklükten beri, belki o yüzden konuşuyordum bilim hakkında. Maalesef çağımız kızlarının çoğunun ilgi duyduğu şeyler bilimden çok uzakta, çok alakasız.
icat çıkarmasa bari başıma diye düşündürür.
vardır fakat çok nadirdir bide konuşuyormuş gibi yapanlar vardır konuştuklarında sadece bilmediğini sanmasın diye kimden ne duyduysa onu tekrarlarlar bu ikisine dikkat etmek lazım.
harmonnniiiii ceynnn gırencırdır. nohta.
Gecenin melatoninsel saatlerinde amigdalanın seremonisinde, sirkadyen saattin didaktiğinde epifizden damlarcasına dmt, selfeggio frekanslarında mannasız belirsiz evrenin kozmik aberasyonunda entropisine, hipotalamustan talusa kadar zaman kavramından çıkıp ontoloji, epistemolojinin ve tarihin gizemli paleografyasında brokinyal ağacın gölgesinde sabahlara kadar şöminenin kav ateşinde sohbet etmek isterim bu kişi ile..

"Ukuş körki til ol, bu til körki söz"
Konu eninde sonunda sekse gelecek yormasın kendini fazla.
güncel Önemli Başlıklar