1. 1.
  Her fırsatta önlemler artmalı, kısıtlamalar artmalı diye kıyamet senaryoları ile halkı bezdirmeye devam eden bilim kurulunun, birkaç haftadır lebaleb dolu akp il kongrelerine tek bir laf etmemesidir.

  Esnaf sizin bu yasak fetişiniz yüzünden kan ağlıyor. Gücünüz tam da o esnafa yetiyor. Eğitim-öğretim de keza bitik durumda. Bu alanlara sabah akşam laf edip akp kongrelerine tek bir laf edemiyorsunuz. Sözde bilim kurulu.

  Yasaklar kalkıyorsa herkese kalkmalı. Güney koreye, japonyaya bakın bakalım salgını yasaklarla mi atlatmışlar? Veya o yasaklar aylarca mi sürmüş yoksa bir ay gibi bir süre mi ?
  4 ... tenet
 2. 2.
  bedavadan aldıkları mayışlara sekte vurulmasın diye oluşturdukları sessizliktir. yakınlarda var mı milli bir bayramımız ? 23 nisan var dimi. 15 nisandan itibaren aslan kesilirler gene merak etmeyin.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Çıkıp meşrulaştırmaya çalışmasınlar da başka bir şey istemez kendilerinden.
  2 -1 ... oberst
 4. 4.
  ayrıca şu an virüsün en tehlikeli ve yaygın olduğu bölge olan karadeniz bölgesinde alınan önlemler dahilinde yapılan miting ve kongrelerin lebalep dolu olmasıyla ilgili tek bir cümle duyulmaması da demokrasi ve basın özgürlüğü konusunda dünyada bir numara olan ülkemizde şaşırtan bir durumdur.
  1 ... manyak olmaya karar verdim
 5. 5.
  Doğru bir hareket. Parti Kongreleri siyaset arenasıdır ve bilim adamları siyasete karışmamalıdır.
  1 -3 ... judas
 6. 6.
  Demohraaasimizin ne gadar gelişmiş olduğunu gösderir.

  Bakınız bu da ingiltere tipi demokrasi.

  https://m.youtube.com/watch?v=8-0sZiR8rw8+
  ... serdarsl06
 7. 7.
  Bilim kurulu diye bir şey olmadığı içindir. Şeffaflığın, objektifliğin olmadığı bir yerde bilim kelimesinin geçmesi bile abes. Birilerinin hoşuna gitmeyecek endişesiyle gerçekleri, olması gerekenleri söylemeye bile çekinen bir oluşumun bilimle falan alakası yoktur. Varoluş sebepleri Ancak birilerinin elini güçlendirmektir.
  ... sodomlu