1. 16777215.
    din ile insanları kandırmaktan daha zordur. ulan adam dünya düzdür diyor, bilime inanmıyor ki kandırasın.
    2 -3 ... leodavinci
  2. 0.
    -melahat akşama bize gelsene.
    +neden?
    -sana kaldırma kuvvetini göstereceğim.
    +ooo, bilimse tamam gelirim.
    8 ... la fondoten
  3. 1.
    Mevcuttur.
    Tereyağının zamanında çok zararlı olduğunu savunan bilim adamları vardı. Yakın zamanda rüşvet aldıkları ortaya çıktı ve yıllarca insanlar inandı onlara.
    4 ... sarya
  4. 2.
    mümkün değildir çünkü bilim pragmatistir. mesela biz bir sebep sonuç ilişkisi etrafında bir şeyleri anlarken o sebeplere etki ederek sonuçları değiştirebiliriz. işte bizi doğada güçlü yapan da budur.
    o yüzden bilim kandırırsa hemen belli olur çünkü hiçbir şey üretmez. mesela bir bilim insanı gidip mağara ben melek gördüm bana sen seçilmiş kişisin dedi o halde şu doğrudur diyemez. çünkü bunun kanıtlanması esastır.
    yani demem o ki dostlar; bilim kendini her türlü kanıtlar çünkü bir şeylere etki edip onu değiştirebilecek güçtedir.
    mesela ben kanseri önleyecek bir yol buldum diyen bir bilim insanı gidip kanser hastasını iyileştiremiyorsa kimse o bilim insanını siklemez.
    bu işler öyle mağarada melek görmeye benzemez. nihaha ha.
    1 -5 ... allah yok din yalan
  5. 3.
    Keşke hep bilimle kandırsalar bizi.
    1 -2 ... bedreddin
  6. 4.
    bilim savaşın cennete girin demedi, bilim insanları sömürüp şükretmek adı altında az ile yetinmeyi öğretmedi. bilim adına terör grupları kurulup kafirlere karşı savaşmak adına insanları öldürmedi.
    bilim hayranı değilim. ama en büyük kandırma aracı dindir. lanet olsun ki savaşanlar kargaşa yaratanlar ve insan öldürenlerin tabii olduğu şey din.
    -3 ... tapmadiyentanri
  7. 5.
    Bu konuda argümanlarinı genişletmek isteyenler joseph conrad'ın the secret agent (casus) romanını okuyabilirler. Kitapta bir grup anarşistin insanların bilime tapmasına tepki olarak greenwich istasyonuna canlı bomba eylemi yapmasinı anlatır ki efsanevi bir profesör karakteri vardır. Okuyun bunu. Evet. Bu arada anlattığım yasanmıs bir olaydır.
    1 ... gaspirali
  8. 6.
    Din ile kandırmak daha kolay iken neden bilim ile uğraşmasınız ki.
    -1 ... fait saik kabasiyanik
  9. 7.
    Sadece kandırmakla kalsalar...

Aynı zamanda bilim kamplarında çocuklara tecavüz edip,

Evrime inanmayanların katli vaciptir diyorlar,
    Hele o müzeler, bilim merkezleri yokmu giriş çıkışta rasathane yaptıracaz diye sürekli para yardımı topluyorlar.
    1 ... ohanesyon
  10. 8.
    Bilimin insanları sömürmediğini henüz kanıtlayamadılar. Günümüzde bilim ve teknoloji ileri seviyede insanoğlunu sömürmektedir. Zira şuan için bilinen bir gerçek var ki o da bilimin ahlaki etikten oldukça uzak olmasıdır.
    ... gazeloglu