bugün

şaşırtıcı bir durumdur. aynı durum yine laik ve seküler hayat tarzını benimseyen insanların dindarların dini bayramlarına ve camiye saldırmamalarında da geçerlidir.

dünya tarihinde hiç din adamı öldüren bilim adamı olmaması ne garip değil mi?

dinciler bilim adamlarını inançlarına ters laflar ettikleri için öldürmeleri ve bilim adamlarının dincilerin bilime karşı şeyler söylemesine rağmen öldürülmemesinden bahsediyorum. bazı mallar ise atom bombasından falan bahsediyor. işte bu cahillik öldürüyor insanları.
ironiktir. bilim adamlarını din adamları haricinde normal bir insan katletmişliği de yoktur.
gericilik mesajı vereyim derken sıvamış.
30 küsür yaşındayım hiç bilmem din adamı fizik profesörünü yaktı diye bir haber. tam tersine kendini yakan din adamları gördüm..

din = vicdandır.. vicdansız biriyseniz adamlığınızın önüne ister din ister bilim gelsin nafile.. insan olmayı başaramamışsın sen daha..
http://www.focusdergisi.com.tr/tarih/00208/
Melekler ve Şeytanlar filmi haricinde görülmemiştir.
mezarindan cikartilip asilan alim, ibrahim hakki.
akıl ve düşünmek her insana nasip olmuyor keza yobazında kimden olacağı belli olmuyor. bilim adamları din adamı öldürdü mü bilmiyorum, bildiğim şey ise pek çok bilim adamının insanları öldürdüğü. nazi bilim adamları buna güzel bir örnektir. bir din adamı bilim adamı öldürdü mü bunu da bilmiyorum ama yobaz olan, kendine din adamı diyenler öldürdü bunun da örnekleri var. yani söylemek istediğim şu din adamı, bilim adamı bunlar önemli değil öldüren bunu her kimlik altında yapar.