1. 1.
    abd'de yapılan bir araştırmanın sonucu.

http://www.catholic.com/b...y-scientists-are-atheists
    ... istebuarimaya
  2. 2.
    imam hatip olsa idi böyle olmaz idi.
    3 -5 ... dogan bey
  3. 3.
    Ilimcilerin de bilim düşmanı olması...
    1 ... hayalperestpiyon
  4. 4.
    yanlış ve saçma bir bilgidir.
    1 -2 ... sevgikelebegi
  5. 5.
    imam hatip olsaydı bu adamlar bilim adamı olmaz idi.
    2 -1 ... true
  6. 6.
    esasen, meslekleri dogmaları sorgulamak olduğu içindir.
    1 ... ayranlisoda
  7. 7.
    Çünkü müslümanlar ilmi terketmiş meydan ateistlere kalmıştır. Daha önemli..! Dünyevi işleri var onların. Yoksa ateizm kanıtı olmayan bir felsefeden ibarettir. Ne yapmış ateistler? Kainatın, Atomun kendi kendine varolduğunu mu bulmuşlar? Çok inandırıcı çok..
    3 -1 ... gazeloglu
  8. 8.
    önce kelliğe çare bulsunlar.yumurta faydalımı zararlımı onu çözssünler.son 40 yılda ki ilerlemedeki asıl faktör bokunu yediğiniz bi bok bilmeyen bilim adamları değildir..kimdir...dev şirketler ve o nların yarrarttığı kapilatdir.bu kapitalin payı yüzde 49 falandır(dünyanın -teknolojinin bilimin içindeki payı işte)
    bilim adamlarının bilimdeki payı yüzde 2 yi geçmez.çok net söylüyorum..
    geri kalan yüzde 49 ise bilgisayar bilimlerine borçludur.
    para kazanmayı şirket yönetmeyi bilmeyen bilgisayardan anlamayan insanlar 3-5 bin dolara ömür çürütür-bilim yaptığını iddia eder..geçiniz efendim...
    zate bilsayar yazılımda diğer tüö işleri tek başına yapıyo.
    o koca koca fizik profları simülatör yazılımmları olmasa
    yada o daktırlarınız o son model cihazları olmasa analarının amı aristolaes dönemine dönerler emin olun..
    şimdi diceniz bilgisayarı kim yapıyo aq..bilsiyardan yazılımdan anlayan arkadaşlar yapıyo onuda.ve öle bilim milim yapıyoz diye artizlik yapmazlar onlarda.yazılımını yazar kafada varsa zenginolur ekmeğine bakar.öteki bilim adamlarından çoık daha fazla bilme hizmet ederler.zate onlarında ateyist olduğunu sanmıyorum.selam ve insanları gözde büyütmemeniz dileğiyle...
    3 ... cuckoldmoskof
  9. 9.
    Hayırlısı, kader böyleymiş, yapacak bir şey yok gibi cümleleri kullanmamalarından kaynaklanır.
    3 -1 ... loveneverdies
  10. 10.
    Kaynak neresi. Nasıl olsa araştırmazlae diye sallamış.
    ... ahmetcncmbt