1. 1.
  youtube, twitter gibi siteleri kapatmakla tehdit eden dernek. çok fena korkmuşlardır siber saldırıdan. dernekte hala amiga 500 ile saldırıları önlemeye çalışmalarından şüpheleniyorum.

  link

  edit: beyanatın sahibi, bu derneğin başkanı yavuz koçoğludur.
  2 ... genc kiz ruyasi
 2. 2.
  anonymous ile baş edemeyecek olan dernek.
  ... izzetbegovicolsayeterbuadigeye
 3. 3.
  bilişim suçları mücadele derneği kurulması iyidir ama işlevi konusunda sorun olabilir.
  örnek: bilişim suçları mücadele derneği bilgisayarlarından yasa dışı mp3 indirilmesi sonucunda bilişim polisleri derneği kapattı. *
  ... sonotobusuyakalayamayanadam
 4. 4.
  tayyip'in gözüne girip bir yerlerde ihale alalım, şansımız da yaver giderse milletvekili olup köşeyi dönelim diyenlerin kurduğu bir başka dernek.
  ... kekeme
 5. 5.
  Acizlikte son noktadır.
  1 ... quzu
 6. 6.
  http://www.bsm.org.tr/

  işte bu da linki. boş beleş iş gibi sanki. ''bu sayfamız yapım aşamasındadır. yakında antalya şubemiz açılacaktır. üye aidatları ile ayaktayız. he bir de bana hakaret eden sözlük yazarlarına hakaret davası açarak para kazanıyoruz. internet bankacılığı dolandırıcılığı ya da internet dolandırıcılığı bizi pek ilgilendirmiyor. hükümetin kızdığı, hoşuna gitmeyen görüntüleri sergileyen hiç bir siteye tahamülümüz yok. bizim olayımız bu hacı'' der gibi bir durum söz konusu.

  idari yapı da sadece genel başkanın olması, ama kime genel başkanlık yaptığı da bilinmemesi ilginç.

  ben de bişey sandıydım.
  1 ... dur10akadarsaysonrayaz
 7. 7.
  "keserim topunuzu" diyen mahallenin yaşlı dedesinden başka biri değildir. meraklanmayın 3 sene sonra ölür mahalle kurtulur...
  ... arshimet