bugün

inanılmaz faydalı bir site. bilgisayarınız açık mı kapalı mı onu sorguluyor. siteyi kuran kişinin kafası çok güzelmiş sanırım.

http://www.ismycomputeron.com/

not: herkese yes yazcak diye bişey yok. benimki kapalı çıktı. ütüden yazıyorum.
çok harika bir web sitesi. içinde bulunduğumuz internet çağının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak cinsten.

the times.
gerçekten iyi oldu. böyle bir internet sitesine tüm dünya aleminin inanılmaz derecede ihtiyacı vardı. siteyi hazırlayan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
(bkz: yes)
(bkz: yes be annem)
(bkz: sizi üç evetle uğurluyoruz)
her zaman dogru bilgiyi getirmeyeren web uygulamasi.

mutfak robotumun firmware guncellemesini yapacagim tuttu, repository olarak bu adresi girdim. robot bir anda yes - yes -yes - oh yes diye havuclari rendelemeye basladi. fakat ubtun bunlari yaparken bilgisayarim kapaliydi.
vestel klima'dan girince no uyarısı veren site.
gerçekten muhteşem bir site. mesela ben bilgisayarım kapalıyken girdim bu siteye ve bilgisayarımın kapalı olduğunu bildi. o ye.
benimki ne yapsam her şeye evet diyor.
hayır diyenine rastlamadım zaten.
şanslı erkeğim vesselam.
Seni kandırmışlar amcaoğlu bu benim bilgisayarım değil dayımınkinden girdim. Yani benim bilgisayarım kapalı.
bilgisayarının açık mı kapalı mı olduğunu anlayamayan zeka özürlüler için tasarlanmış, onlar için faydalı olabilecek site.
çok kullanışlı.
bill gates bile böyle site yapamaz.
bence sitede virüs var yoksa başka hangi yoldan bilgisayarımın açık olduğunu anlayabilir ki? [Buraya gülücük gelecek.]
ttnet müşteri hizmetlerini aradığınızda sorulan ilk soru.
kesin hile var. herkesinkini doğru bilmesi imkansız.
yarım yarım yaran bir internet sitesi hizmeti. o "yes"i gördüm ya orada. birkaç saat kimse keyfimi kaçıramaz.

edit: imla hatası yok bir şey yok. niye geldim ben yine buraya ?
yüzyılın icadı.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
(bkz: en yararlı internet siteleri)
--spoiler--
bir gün bir siteye girdim ve hayatım değişti!
--spoiler--
Yakında google'nin hisselerini satın almasını beklediğim site.
mobilden girmeme rağmen bana yes diyen site. çok fena bug var. iletişim bölümünden mesaj attım hatayı bildirdim zaten.
Muhtemelen gelecek yatırımlar için alınmış domain. ismycomputeron gibi bir domain ile güzel işler yapılabilir gibi duruyor. Yine de sneijder geldi mi domain'inden daha mantıklı yatırım.
güncel Önemli Başlıklar