bugün

an itibariyle delirdiğimin bir beirtisi olarak bütün espri gücünü benim sabrım üzerinde denediğine inandığım komik bilgisayarıma* yaptığım zırvalıktır.
buradan kaytan biyikli dilber'i esefle kiniyorum. cemile yilmaz benim halamdir. bu halama yapilan bir hakarettir diye dusunmeme sebep olan basliktir. * *
günün büyük bölümünde online olan uludağ sözlük yazarının normal karşılanması gereken hareketi.
cok ses cıkarıyorsa traktör.
kerkenez.
apollo 69
daguş kafa.
shell rotella yirmi 50 hay masallah be mubarek pc değil sanki man kamyon gibi canavar canavar....
bembeyaz macbook'um için: gelinim
BiLGiSAYARA YENi BiR HARD DiSK TAKMAKtan cok daha kolay bir olaydir. eger ki eviniz de 3-4 bilgisayariniz varsa ve bu bilgisayarlara bir ag baglantisi, kurulmasi gerekiyorsa zorunlu olan gayet normal olaydir.

bu durumda bilgisayara kendi ismini yada sevgilinin ismini vermek hoş olmucaktir. bilgisayar da bir sorun oldugunda "soktugumun aleti" diye sitem ettigimiz oluyor. bunu göz önünde bulundurursak bilgisayara kendi ismini ya da sevgilinin ismini koymak güzel olmicaktir.

bütün bilgisayarların size ait olduğu bir network ortamında her bilgisayara ünlü bir hatun ismi verilir. oh, şimdi angelina jolie üzerindeyim. victoria beckham'i açtım. Paris hilton'a * aktariyorum. avril lavigne 'a bağlandım şimdi... jamelia bana müzik çalıyor. tuba ekinci mavi ekran verdi. eh ilgisiz davrandık tabi...
benimde bir zamanlar naçizane bulunduğum eylem
(bkz: osman)
koca kafa!!(baya eski model ondan monitör 2 karıştan büyük)
bazen leptap diyemeyen anneler tarafından kendiliğinden geliştirilen durumdur.

o site senin, bu site benim yeni alınan leptapla internet deryasının derinliklerine dalınmış iken, sabaha karşı odanın lambasını açık gören annenin:

- sen bozmak için uğraş, baban sana bir daha b.k alır mehtap'ı...

budur leptapın adının, mehtap olma hikayesi.
(bkz: düldül)
(bkz: çift çekirdekli yavru)
o değil de ya bayan ismi koyup işi pişirmeye başlarsa o ruh hastası, masaj yoluyla touch pade bazı hormonal etkileşimler yaşattığına inandıysa, eyvah ki eyvah, sanallıkta sınır tanımam, vay bana vaylar bana kişisi!!!! sana diyorum sil o ismi çocuk(!)
en nefret ettiğiniz insanın ismini bilgisayara vermek ve problem çıkarttıkça küfürü basıp rahatlamak işlemidir.
kalorifer *
bilgisayarı sosyal hayat sanmak.