1. 1.
  bilgisayardan anlayan, bir sorun oldu mu milletin ilk uğradığı insanlardır. bu kişiler bilgisayardan anlamakla kalmaz, etrafındaki insanların pc hakkındaki sorunlarına da çare bulurlar.

  not: bana da çare bulmalarını isterim... *
  2 ... surarda
 2. 2.
  Arkadaşlıklarını; - abi ekranda şöyle bi hata var... gibi söylemlerle başlayan telefonlar arttıkça, sorgulamaya meyilli insandır. lan bu herif bu ara beni çok arar oldu ne ayak, gibi paranoya oluşturur. Söz konusu kişi kadın ise de erkek ise de yeni tanışılan kişinin olağan dışı ilgisi arkasından gelecek bir çok problemi olan bir bilgisayara delalettir düşüncesiyle, özel hayatı alt üst olabilen kişidir.
  1 ... mentollu ok
 3. 3.
  bana bir devil may cry 3 cracki bulsalar çok bahtiyar olacağım yazarlardır.
  eskiden no cd hatası çıkıyordu ona crack buldum, şimdi dilini bile bilmedim bir uyarı çıkıyor.
  1 -2 ... cynthia witthoft
 4. 4.
  (bkz: beni tanıdılar sen kaç)
  2 ... barringer
 5. 5.
  (bkz: şifre var mı beyler şifre)
  ... ruzgardaseyrelenkumtanesi
 6. 6.
  herhangi bir soruna "format at abi" önerisi veren yazarlardan olmayan yazarlardır. Şu sıralar bilgisayar topladığım için donanımda ve bilgisayar toplamak isteyenlere bir mesaj kadar yakınım.
  ... kara maskeli yazar
 7. 7.
  bilgisayardan anlayan bir yazar değilim ama internet vazgeçilmezlerim arasındadır. ayrıca şu bilgisayar kelimesinede gıcık oluyorum neden mi? isim hatası, bilgi saymak nedir? daha amaca uygun bir Türkçe karşılık olabilirdi.
  ... cokbilir
 8. 8.
  buyrun benim.
  (bkz: hekır)
  ... vatandasa cart curt yok
 9. 9.
  sorunlarinizi hz. google a sorarak elin götü kalkmis sozluk yazarı bilgisayarcisina muhtaç olmazsınız diyerek bu konuya nokta koymak daha mantiklidir. ama hala yapamiyorsaniz mesaj atın efenim.
  -1 ... mataramasukoo
 10. 10.
  bu yazarlara hele bi gelin format atın panpalar diyesigelir insanın.
  1 ... goygoycu