1. 1.
  o virüsü kim yazmışsa ona saygı duyduran olay değildir çünkü 'olaydır' diye biten tanım yaparsam kolumu kessinler dedim geçen gün ve kolumu çok seviyorum..
  nerden geldiği belirsiz bir özgüvenle, bir önceki formatta bilgisayarımı c ve d olmak üzere ikiye böldüğümde, antivirüs programı yüklememiştim.. zira en güvendiğim program olan avast dahi, pc'mi formatlanmak zorunda kalmasından kurtaramamıştı.. ben de vurdum kendimi antivirüs programsız downloadlara..
  mayın tarlasında seksek oynamaya benzeyen bu tutumum, baya bir süre meyve verdi, hiç bir sorunla karşılaşmadım.. ta ki geçen güne kadar..
  bahsi geçen günde bilgisayarımı açarken bir sorun olduğunu sezdim.. çünkü power tuşuna basıp bütün bir nba maçı izledikten sonra odama geldiğimde windows masaüstünde hala kum saati vardı.. yavaşlamıştı biraz bilgisayarım..
  her belgenin içinde o belgenin duplicateini bulmam da uzun sürmedi.. ayrıca klasör ayarlarına da ulaşılamıyordu kesinlikle..
  bir virüsün ebeme hallendiği belliydi..
  e başa gelen çekilir dedik, bir antivirüs programı indirmeye niyetlendik netten..
  sistem restart patlattı bir tane makineye..
  şanstır dedik, yine indirmeye başladık avastı..
  sistem bir restartı daha uygun gördü..
  başka bir antivirüs deniyelim dedim, panda'nın download tuşuna basmamla bir restartı daha görmem bir oldu..
  virüs resmen kendine anti bir şey indirmeye yeltendiğimde restart çakıyordu.. başka her şeyi indirebiliyordum ama, antivirüs programı, hayır..
  e bir flashdisc ile hallederiz dedim, devam ettim hayatıma ölüm kadar yavaşlamış olan pc'mle..
  bugün ise açtığımda bilgisayarımı, sadece arka plan resmi karşıladı beni.. masaüstüm ya da başlat menüsü hak getire.. hiç bir tuş ya da tuş kombinasyonuyla direkt ulaşamıyorum bu öğelere..
  bu satırları da ctrl+alt+del'den yeni görev ata-windows live messenger, ordan da hotmail vasıtasıyla internete girebilmeye muvaffak olabilmemden dolayı yazabiliyorum..
  bu arada d sürücüm de kayıp.. virüs ebemden sonra kuma aldı herhalde kendine..
  valla helal olsun virüs.. önünde eğiliyorum.. ama yüzüm sana dönük eğiliyorum, ebem, d sürücüsü derken ben de kaynamayayım arada..
  14 -1 ... rapper ninja
 2. 2.
  Bir keresinde kendi yaptığım trojanı kndi bilgisayarıma bulaştırdığımda ve antivürüsün ağzına sıçılıp bilgisayarın format yemesine sebep olduğumda yaptığım olaydır.*
  2 -2 ... mckeypixy
 3. 3.
  nod 32 her zamankinden farklı olarak telaşlı ve şaşkın bir şekilde sağ alt köşeden yardırır.

  nod 32 : abi ben böyle bir şey görmedim.merkeze report ettim onlar bile şaştı.
  3 ... ofkelialabalik
 4. 4.
  kız:
  -Ay aşşşşşkııııım ne şeker virüüüüs silmeyelim kalsın bu...
  Oğlan:
  - (Mavi Ekran) Buyur?
  7 ... mckeypixy
 5. 5.
  mckeypixy epey bir küçüktür ama bilgisayar kullanır ve virüs görür. Onun virüs olduğunu bilmektedir.Siler ve virüs 10 sn sonra geri gelir. aslında 5 yaşında olan mckeypixy o virsü çok sever ve oyunu bırakıp onu siler geri gelince hayran bir biçimde gene siler. babasından saklarki silmesn onu diye ama sonra babası fark edip anti virüs yardımı ile siler onu. Evet bu gerçekten oldu. *
  1 ... mckeypixy
 6. 6.
  (bkz: hepsi senin mi)
  ... eternal moonlight of autumn
 7. 7.
  -seni seviyorum scvhost.exe
  +bende seni seviyorum sahip.
  5 ... ekinoksah
 8. 8.
  (bkz: stockholm sendromu)
  2 ... mandal
 9. 9.
  (bkz: bilgisayara giren virüse aşık olmak)
  1 ... sanabirciftsozumvar
 10. 10.
  bilgisayar alanında çalısıyor ya da en azından bilgisayardan az bucuk anlıyorsanız oluşabılecek, hayranlık tabanlı bir durumdur.

  Misal ben de vakti zamanında bir virüse hayran olmuştum. kendini c de gösteriyordu, ben c ye gidince o d ye geçiyor ordan da diğer sürücüleri dolşıyordu. Aramızda böyle garip bir etkileşim olmuştu.
  ya da ben o gece çok içmiştim, bilemiyorum şu an tam olarak.
  1 ... seytanin fisildadiklari