1. 1.
    süzme aptaldır. torrent diye bişey var, crack diye bişey var ne steam'ı. insan oyuna para mı verir enayi misiniz?
    3 -10 ... bel gamzeli erkek
  2. 2.
    bilgisayar oyununu parayla alan insana süzme aptal diyen süzme aptaldır. indirdiğin torrent'i indiren 100lerce kişi ile aynı ortak bilgileri paylaştığın için hackleniyor olman an meselesi.

(bkz: dimyat a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
    6 -7 ... nohutdurum
  3. 3.
    emeğe saygı duyan insandır.
    1 ... merveyitavla11
  4. 4.
    Bunun cevabi soyle verilir günde sigaraya 17 lira verip bizim oyun zevkimiz icin 70 lira vermemize dil uzatmak ne kadar mantikli?
    7 -2 ... jermainelebron
  5. 5.
    20. yüzyıl çocuğudur.
    ... sweet mandarine
  6. 6.
    sigara içtiğimi kim söyledi denilesi bir meseledir.
    -1 ... bel gamzeli erkek
  7. 7.
    hırsızlığa teşvik durumu.
    -1 ... iboli
  8. 8.
    "ben enayi değilim." argümanı üretmek için neler saçmalanmış amına koyayım.

neymiş efendim torrentte yüzlerce kişiyle ortak bilgileri paylaştığından hackleniyormuşsun. *
    yeryüzünde peer to peer olayını bu kadar geri zekalıca yorumlamaya çalışan başka bir insan evladı daha yoktur.

belki haberiniz yoktur ama bazı oyunlar sunuculardaki yükü hafifletmek için sizin bilgisayarınızda kurulu olan oyunun dosyalarını oyunu indiren diğer kullanıcılara gönderir. yani bilgisayarınızdaki oyun dosyası paylaşılır. hatta launcherı olan bazı oyunlarda bu paylaşım için kullanılacak upload hızını limitleyebilir ya da tamamen kapatabilirsiniz. hatta ve hatta özellikle online oyunları kendi resmi sitelerinden indirirken indirme seçenekleri arasında torrent de olur.

bu arada nasıl ki iyi zaman geçirmek, eğlenmek için parasını ödeyip sinemaya gidiyorsunuz aynı şekilde bilgisayar oyununa da para verilir. benim eleştirdiğim nokta oyuna para verme mevzusu değil.
    5 -2 ... cok cahilsin keske silik yesen
  9. 9.
    online oyun keyfi yaşamak isteyen insandır.
    2 -1 ... kivilive
  10. 10.
    Param var alıyorum. Her update geldiğinde iki günde bir yenisini indirmeyeyim diye alıyorum. Koleksiyon yapacak kadar param var alıyorum. Bilgisayarım 10 bin lira değerinde, zarar gelmesini istemem alıyorum.

Sinemaya da gitmez korsanini beklersiniz siz.

Ama bir amlı görün, ısmarlamadiniz şey de kalmaz.
    Ha ben sigara da içerim. Marlboro.

Neden mi.. çünkü param var.
    Ve hırsız değilim.
    6 -5 ... biyrunefenim