bugün

(bkz: BiLGiSYARLAR HÖTÖRÖTOF TUR).
(bkz: hermafrodit)
bilgisayar taş gibi bir dişidir. çünkü, yanlızlık anlarında, bir erkeğe sunabileceği bütün imkanlarını seferber eder.
(bkz: SENiN ANNEN BiR MELEK BABAN BiR MALAK TI YAVRUM).
bilgisayarı erkekler yaptı, kadınlar üstüne dantel ördü. bunu biliyordum ben.
keza almanca'da da der artikelini alır. erildir yani.
(bkz: ya ibneyse)
son dönemde durduk yerde açılan reklamlar yüzünden benim bilgisayarın ibne olmasından ciddi ciddi şüphelenmeye başlamamla benimde merak ettiğim sorunsal... * * * *
niye araştırıyorsunuz, yoksa sapık mısınız??

sulbart 18.12.2006 vakit gazetesi merkez binası
(bkz: önce insan olsun insan)
eğer istanbul 2000 li yıllarda fethedilse idi; fatih istanbul un kapılarına dayandığı zaman papazların kilisede tartıştığı boş konulardan birisi olma ihtimali yüksek mesele.*
(bkz: melekler erkek mi dişi mi tarışması)
bilgisayar; yararı, cazibesi, ilgi çekmesi bakımından dişi olabilir.
saçma.
girintisi çıkıntısından fazla olduğundan dişidir. o zaman fare, klavye falan da erkek oluyor.
cinsiyet, eseyli ureme yetenegine sahip canlilara ait bir ozellik oldugundan gereksiz tartismadir. bilgisayar toptur top.
pcler erkek, macintoshlar dişi olarak tanımlanır bilgisayar çevrelerinde.
(bkz: erkek adamın bilgisayarı erkek olur)*
öğretmen öğrencilerine sormuş;

-bilgisayar erkek mi dişi mi sizce?
kız öğrenciler şöyle cevap vermiş;

-bilgisayar erkektir. çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler. daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabertmiş olsaydınız çok daha iyi bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olabilirsiniz.

erkeklerse şöyle cevap vermiş;

-bilgisayar dişidir çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir. yaptığınız en ufak bir hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar önünüze koyar. ayrıca bir bilgisayar aldıktan sonra farkedersiniz ki, asıl parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınızdır.
güncel Önemli Başlıklar