1. 1.
  kurandaki açık iki ayet ve bir hadise göre bilgisayar başında oturup sözlüklerde gezinenlerin müslümanlıklarının tartışılır duruma gelmesi durumudur.

  “O inkar edenler Müslüman olmayı nice kereler dileyecekler. Onları bırak; yesinler, yararlansınlar ve onları (boş) emel oyalasın. ileride bileceklerdir.” (Hicr Suresi, 2-3)

  “Onlar, ‘tümüyle boş’ şeylerden yüz çevirenlerdir.” (Mü’minun Suresi, 3)

  “Sağlık ve boş vakit, insanlardan pek çoğunun bunlardan faydalanmak hususunda aldandıkları iki büyük nimettir.” (Buharî, Rikâk 1)

  gördüğünüz üzere eğer günlerinizi sözlükte geçiriyorsanız kuran a göre yüz çevirenlerdensiniz ve islama göre mürted in tövbesi kabul olmaz. hadi geçmiş olsun.
  1 -8 ... kaliteli deli
 2. 2.
  sonra yok efem yazarlar seri eksiliyor diyorsunuz.
  1 ... andromeda sw
 3. 3.
  ufacık beynini sadece salakça şeylere harcayanlarca ortaya atılmış bir iddia. hayır, o kadar boşsunuz ki ciddiye alıp da insanlar bir şeyler bile demek istemiyor.

  (bkz: derdini sikeyim butonu)
  1 -1 ... diye yaziyorum ben
 4. 4.
  (bkz: sözlükte dini tartışmalarda mürted olanlar)
  ... kaliteli deli
 5. 5.
  Mobilden girenler için sorun teşkil etmeyen durum. (bkz: ohh yırttık olum)
  1 ... 80 the city
 6. 6.
  bilgisayar başında oturanların islamdan çıkması saçma bir iddiadır.vatandaş kendini fetva kurulu üyelerinden biri sanıyor. niyet denilen bir duygu vardır, eğer bir insan pc başında araştırma yapıyor ve genel bilgi alıyorsa dinden nasıl çıkabilir, bunun mantık neresinde. şayet bir müslüman genç pc başına geçti ve porno izledi bu genç dinden çıkmış mı olacak. bunlar sadece hurafeden ibaret. dinden sadece ben bu dine inanmıyorum allah tanımıyorum dediğiniz anda dinden çıkarsınız. başka türlüsü asla olmaz.
  2 ... dedektif