1. 1.
  an itibariyle delirdiğimin bir beirtisi olarak bütün espri gücünü benim sabrım üzerinde denediğine inandığım komik bilgisayarıma* yaptığım zırvalıktır.
  1 ... kaytan biyikli dilber
 2. 2.
  buradan kaytan biyikli dilber'i esefle kiniyorum. cemile yilmaz benim halamdir. bu halama yapilan bir hakarettir diye dusunmeme sebep olan basliktir. * *
  1 -1 ... sivrisinek
 3. 3.
  günün büyük bölümünde online olan uludağ sözlük yazarının normal karşılanması gereken hareketi.
  ... legend of the stranger
 4. 4.
  cok ses cıkarıyorsa traktör.
  1 ... wildkid
 5. 5.
  kerkenez.
  2 ... xsentos
 6. 6.
  apollo 69
  1 ... dirty
 7. 7.
  daguş kafa.
  1 ... croshifseytan
 8. 8.
  shell rotella yirmi 50 hay masallah be mubarek pc değil sanki man kamyon gibi canavar canavar....
  1 ... mulayim
 9. 9.
  bembeyaz macbook'um için: gelinim
  2 ... bresson
 10. 10.
  BiLGiSAYARA YENi BiR HARD DiSK TAKMAKtan cok daha kolay bir olaydir. eger ki eviniz de 3-4 bilgisayariniz varsa ve bu bilgisayarlara bir ag baglantisi, kurulmasi gerekiyorsa zorunlu olan gayet normal olaydir.

  bu durumda bilgisayara kendi ismini yada sevgilinin ismini vermek hoş olmucaktir. bilgisayar da bir sorun oldugunda "soktugumun aleti" diye sitem ettigimiz oluyor. bunu göz önünde bulundurursak bilgisayara kendi ismini ya da sevgilinin ismini koymak güzel olmicaktir.

  bütün bilgisayarların size ait olduğu bir network ortamında her bilgisayara ünlü bir hatun ismi verilir. oh, şimdi angelina jolie üzerindeyim. victoria beckham'i açtım. Paris hilton'a * aktariyorum. avril lavigne 'a bağlandım şimdi... jamelia bana müzik çalıyor. tuba ekinci mavi ekran verdi. eh ilgisiz davrandık tabi...
  ... jeam