1. 1.
    nba 2k12

gönülden bir sevgiyle bağlandığım, hem iyi hem kötü gün dostum, hayatım her şeyim biriciğim laptopuma son kez dokunacağımı nereden bilebilirdim ki? oyuna girdim. artık bir basketbol süper starıydım. her attığım 3'lük giriyordu. herkes adamı haykırıyordu. 3. periyotun son 2 dakikasına 15 sayı üstte girmiştik caws karşısında.

önceleri evet önceleri bir cızzt sesi işittim. sandım ki bir sivrisinek var. lakin öyle olmadı. ardından gelen bir bzzt sesi bunun sivri sinek olamayacağının sinyallerini verdi bana. son sayımı attım, baktım herkesin keyfi yerinde. "mister perfect ! mister perfect !". o an laptopumla son temasımızı kurduk. o bana ben ona son bir kez baktık ve görüntü gitti.

seyirci sustu, her yer kapkaranlık oldu. çok düşündüm acaba o son sayıyı atmasam, kaçırsam bu duruma gelirmiydik diye. ardından oyunu aralıksız 33 küsür saat oynadığım geldi. artık yaşlı kurt dayanamamıştı bu tempoya, bırakmıştı kendini sonsuzluğa.

inanır mısın hiç tamirciye götürmedim. bende anısı kalsın istedim. parçalarını söküp yerlerine yerlerini takmalarını kaldıramadım. o gün bu gündür basketbol benim için bitti sözlük.
    1 ... donsuz yazar
  2. 2.
    bf1.

toplam 53 saat oynayış süresinden ve anakartın yanmasından dolayı olan olaydır.

oc yapmayacaktık.
    1 ... edserous
  3. 3.
    Lol. Çıkış Başlangıçından bu yana tüm bilgisayarlar.

(bkz: League of Legends)
    1 ... ne kadar iyisin