bugün

sözlüğün gidişatına dur demek amacıyla ortaya çıkan yeni oluşumdur.

Eylemlerimiz devam edecek, sözlük yazarlarının itirafları başlığında günün ilk entrylerini bilgi içerikli gireceğiz.
katılmak isteyenlere kapımız açık. *
bilgi içerikli enrty yazan yazarların desteklediği gruptur.
herhangi bir serzenişte bulunmayan, sadece elinden geleni yapan, insanları bilgi içerikli entry girmeye özendirmeye çalışan bir gruptur.
bilgi içerikli entry girme çabasında olan gruptur. sözlüğü bilgiyle doldurmak adına nice bilgilere.
tamamiyle bilgi çabasında olan herhangi bir siyasi yada politik bir amaç gütmeyen sözlük grubudur,

bize katılmak isteyen arkadaşlara sonuna kadar açığız,

buraları bilgiden boğmak dileğiyle.
fillerin çükleri bedenlerine oranla daha küçüktür.

misal at yarağı filinkine göre daha büyüktür.

kadınların iki memesi vardır.

misal sütyen.

sevişmek için iki farklı cinse ihtiyaç vardır.

öbürsü türlü sevişmek olmaz.

diknot: siz bilgi isteyin lan !
Katılmak istediğim oluşum.
(bkz: nereye başvuruyoruz)
grup olduğu için tehlikelidir. gruba karşıyım tek teke olabilir. hahahasiktir evet.
gerek başlığı açan aynı zamanda dolduran, gerekse o başlık altına girilen entry lerin kısalığı ve "kısırlığı" benim dikkatimi çekti. bu eylemi daha çok mobil üzerinden giriş yapan yazar(lar) yapmaktalar. "Kısa entry"
dolayısı ile içi doldurulmamış ve tanım içermeyen yığınla entry. yığınla forum chat tarzı entry.

moderasyon bu konudaki verilere bakacak olursa, enrty kısalığı ve tanım içermeyen (silinen) entry ve başlık oranları. bu durum sözlüğün kalitesini düşürmekte ve "bilgi içermeyen" entry'lerin sayısını artırmaktadır. yazarlar sanki arkadaşları ile mesajlaşıyorlarmış gibi entry girmektedirler. ben bunu gözlemledim ve bu nedenle bu oluşuma katılıyorum.
bilgi içerikli entry girilmesini isteme amacıyla bir araya gelmiş insan topluluğudur.
Elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım grup.
başlığın yukarıda daha uzun süre kalıp, bu sözlüğün "bilgi içeren" bir sözlük haline gelmesinde burada yazar olan, yazdığının "bilgi" içermesinin doğruluğuna inanan, medya yoluyla, tv yoluyla (yalan/gereksiz) haberlerle zehirledikleri zihinlerimizi kirletenlere en iyi cevabı vereceğimiz ve rehabilite edebileceğimiz bir ortamı, bu sözlüğü forum sitesi olmaya, chat sitesi olmaya giden yoldan alıkoymalıyız. bunu yapacak olan biz yazarlarız, destek veriniz.
yeşil kelimesinin kökü yaştır.yani ıslanan anlamındadır.
yeşil kelimesinin kökü yaşmış. bunu bildiğim çok iyi oldu. Şimdi bu çok işime yarayacak hissediyorum. katılmak istediğim ama eylemlerini ne şekilde yaptıklarını ve birbirlerinin totolarını kollayıp kollamadıklarını bilmediğim cemiyettir.
isteklerinde haklı lakin karşılarında her an, sözlüğümüzü haber kanalına çevirdiniz amk. serzenişlerini duyacak olan gruptur.
' ankete son, bilgiye kon! ' diyerek dahil olmak istediğim gruptur.

alın bu da en son aklıma gelen ilginç bilgi;

(#22525152)
güldürecek entry istiyorum grubu daha yeğdir.
zira burası sadece ansiklopedi sitesi değil.
yararlı grup. merhaba beni de yazın.
Ansiklopediden veya tdk sözlüğünden alıp copy-paste yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi. Ama bilgiden kasıt bu olmamalı ve değil sanırım.

Her yazarın erişemeyeceği, ilginç, değişik kaynaklardaki bilgileri, özellikle yabancı site ve basındaki bilgileri paylaşmak çok faydalı olmaz mı.
üzüm üzüme baka baka karardığı için ve buradaki üzümlerin geneli çürük olarak addedildiği için tam anlamıyla gerçekleşmesinde sıkıntılar olan gruptur.

düşünce güzel, hareket eksik kalacaktır.
Katilmaya can attigim grup.
dahil olmak istediğim gruptur..

atlar midelerinin tek kompartımanlı olmasından dolayı kusamazlar..
sığırlar ayak yapılarından dolayı geri doğru değil yana doğru çifte atarlar..
köpeklerin zaptıraptı sadece durmaktır, ısırma ihtimali olan cinselere ise üstünüzde kalın ne varsa kolunuza sarmak suretiyle zaptedebilirsiniz...
atlar 3 gün ayakta uyuyabilirler..
koca bir boğayı burnundaki sinirleri sıkıştırarak zaptedebilirsiniz..

kadınlar kulaklarının yalanmasından genel kanının aksine hoşlanmazlar..
olgun bir kadın cinsel münasebet sırasında 8-9 kez orgazm olabilir..
erişkin bir dişi cins günde yaklaşık 20 defa osurur.

şimdilik bu kadar bilgiyse bilgi amk bizde veririz yani. bilgi dediğimiz şey sınırsız nihayetinde..

he son aklıma geldi, dişi sinekler üremek için kadın kanı alıp rutubetli ortam isterler..
bilgi içeren öğrenildiğinde ufku iki değil üç katına çıkaran bir entryle katkıda bulunalım. kaşarlı tost yapmanın incelikleri. buyurun. sindirerek okuyun.

`http://www.ogrencimutfagi.com/kasarli-tost-tarifi/`
dahil olduğum grup..

yalniz bu (bkz: seks icerikli entry istiyorum grubu) nu kurmama engel degil...

cok yakinda... uyaninca mesela, bak fikrimi calan olursa sikerim. ne guzel seks icerikli oldu bak, sikerim..

demokratik rejimlerde isteyen istedigin dile getirmekte ozgur.. ne de olsa cinsel acligin afrikasidir turkiye.. doyalim, doyuralim..
Dahil olduğum grup. Bu sitenin bir sözlük olduğunu unutup saçma sapan başlıkları açıp bu başlıklara egosunu tatmin etmek amacıyla yine en az başlık kadar saçma söz grupları yazan, hep aynı şeyleri yazdığının farkında olmayıp bu 'şey'lerin harikulade olduğunu sanan yazarlar istemeyen gruptur.
güncel Önemli Başlıklar