1. 1.
  Bütün sözlük erkeklerinin asli görevi olan durum. Erkek derken, anket başlıklarda dolaşıp " anüsümden kıvılcım çıkaran şarkı sözleri" gibi başlıklarda erkekliğini peşkeş çekip " vurdurmaya meylettiren sözler" başlığında gününü bitiren gizli eşcinsellerden bahsetmiyorum.

  Hepimiz biliyoruz ki, sanal sözlükler "temel içgüdü"müz olan sevişme eylemine nasıl bahaneler bulduğumuz platformlardır. işin teorisi , yani bilgi alış verişi tamamen bir iyi niyet göstergesi olsa da, pratikte olay tam anlamıyla pornoya dönmektedir.

  Sözlük kızlarının en iyi şekilde kamufle olabildikleri kişilik ise kendini bilgiye adamış namuslu kız profilidir. Ama hemen hepsinin tek amacı, küfür yiye yiye, doggy amiyane tabirle domalma pozisyonunda kalçaları bacaklarıyla 90 derece açı yapmışken, kalçalarının tepe noktasını şeker pembesine dönüştürecek şekilde tokatlattırarak becerilmektir. Bu önermenin doğru olduğunu hepimiz biliyoruz.

  Ben, şahsen ve kendim sadece spor olsun diye bazı şanslı ve bilgiye aç sözlük azizelerinin asıl istediklerini veriyorum. Sadece yabgunun bahşettiği bir makam bu. Ama bütün sözlük azizeleriyle muhatap olmak gibi bir niyetim yok. Bu yüzden erkek yazarlar rahat olabilirler. Bu sahra da onlara da yem var yani. Neyse...

  Bilginin kutsallığına inanan bütün masum ve namuslu sözlük kızları seviyorum sizi. iyi ki varsınız...

  freeze you later
  3 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  (bkz: kesin yaşanmıştır bu)
  1 ... dolasik