1. 1.
  2. sınıfta dolapderenin güzelliklerini ardında bırakan öğrencilerin korku, dehşet, sinir ve stres ile karşıladıkları kampüstür. Ne ulaşımı ulaşımdır ne yemekleri bir şeye benzer. insanı 2 saatte bunaltmaya elverişli bir mimarisi olan bu kampüsün en fena tarafı yemekhanesidir zira tavuk kümesine girmiş gibi hissedilen bu mekandan kaçarak kurtulmak isteyen arkadaşlar kütüphaneye yönelsinler. okulun tek güzelliği geniş geniş bir denizi anımsatan kütüphanesidir.
  2 -1 ... jai guru de va om
 2. 2.
  http://www.bilgiliyiz.biz/
  ... soyle-boyle
 3. 3.
  arada sırada çok sağlam küfürlerinde duyulduğu kampüstür.
  ... music box
 4. 4.
  çok sevdiğim okulumun kıstırık kampüsü. ulaşımın en kolay olduğu üniversitelerden biridir ama o iki dakikalık yol insana cehennem gibi gelir. her daim çok rüzgarlı olur, kışın yokuş olan yol buz tutar. ayrıca öğrencilerin arabaları insana geçecek yer bırakmaz. bahçe desen düdük, çime hasret zavallı örenciler 2 metre karede uzanıp kitap okumaya çalışır filan. en güzel yanıysa kütüphanedir, ayrıca yemekhane de güzeldir.
  1 -1 ... mitheithel
 5. 5.
  ne olursa olsun içerisinde 3 sene geçirdiğim her köşesini ezberebildiğim ve her köşesinde ayrı bir anımın olduğu eski okulumun süper kampüsüdür.

  arabayla gidecekler için tavsiyem enayilik edip 5 ytl vermesinler her gün. eğer süper lüks arabanız yoksa kuştepenin girişine park edip iki dakika yürümek suretiyle hem daha sağlam hem bedava olan yere park edebilirler zira okulun etrafındaki daracık yollarda o güzel arabanızda büyük çizikler gördüğünüzde sanıyor musunuz ki o arabaya bakan adamın umrunda? adam "abi geldiğinde vardı o görmemişsin" dediği anda sıyrılıyor ve şahsım adına 3 senede defalarca arabayı çarptıklarına şahit oldum.

  çay kahveye para vermemek içinse kampüsün içinde dört bir köşede su dispanserleri bulunur sıcak ve soğuk su dahilinde kahve ve çayda bulunur.

  semtinden dolayı pek çok kişi ıy mıy eder ama kuştepe halkının öğrencilere bir zararı yoktur zira öğrenciler ve okul oraya hayat vermiştir. inanmayanlar için okulun karşısındaki antep sofrasından aşağıya doğru gitsinler ve gerçek kuştepeye görsünler.
  1 ... batis
 6. 6.
  basık tavanlı ve saçma boğucu bir renkli olan kantini ile "kantinde oturup sigara içeceğinize gidin ders yapın" diyen kampüstür. O kadar boğucudur kantini.
  ... hayvanlar gibi yazar
 7. 7.
  binası bir iş merkezi olarak yapılmıştır.çevresinden dolayı kimseye kiraya verilememiştir. daha sonrasında bilgi üniversitesine kiraya verilmiştir. binanın bir kısmı, spor salonu ve yanındaki parkın bulunduğu alan eski bir mezarlığın üzerine inşaa edilmiştir.
  -1 ... pilal
 8. 8.
  bu sene hazırlığın sınıflarının okutulduğu kampüstür mezarlıkta yazan her fani buraya bir gün gelecek misali bilgiye giden her öğrenci orayı tadıp daha sonra dolapdere ve santral kampüsüne dağıtılacaktır.
  1 ... player
 9. 9.
  bilgi üniversitesi'nin açık ara en kötü kampüsü. Özellikle okulun çevresindeki ara sokaklara girmemek gerekir. Ama bu kampüs, insana nasıl bir ülkede yaşadığını tekrar tekrar hatırlatıyor. Okulun önüne gelen arabalar bir tarafta, orada yaşayan fakir halk bir tarafta. Ülkedeki vatandaşlar arasındaki gelir farkını bir kez daha insana gösteriyor.

  Bir dönem kanal d'de yayınlanan genco adlı dizi de bu kampüste çekilmişti.
  ... tearsofcold
 10. 10.
  kuştepe ve kampüs; aynı cümlede olamayacak kadar çelişik iki kelime..

  taksiye çıkarken oraya çok öğrenci götürdüm. bildiğin öğrenci; ama gittiğin yer de kuştepe. üç buçuk, dööört...
  2 ... tahin ile pekmez