bugün

Cougar bı abla taktı kafayı bana . Bize gel çalış diye... Ben de çok istemiyorum....

Baya da hoş bişey napsam AMK. Gelirim ama seninle ilgili 1 şartım mi var desem çok darladi ...
içi hava dolu boş cips paketinden farksız. kurs sonunda kafası boş ve ne yapacağını anlamayan işsiz bir kursiyer *
Şimdi değişmiştir belki ama zamanında Microsoft Onaylı Sertifika kurslarını sadece bilge adam verirdi. izmir ve istanbul da vardı hatta yazılacaktım param yetmedi o zamanlar. Kaderimin kırıldığı bir an o andır.
Ankara kizilay subesini kapatmis gitmis bilgisayarci. Iflas edip etmediklerini de merak etmiyor degilim.
Belediye kursuna dönen hatta fahiş fiyatı ile belediye kursunun daha mantıklı olduğunu düşündüğüm dershane. Gidin üniversitede görün bu tür şeyleri kardeşim neyden mezunsanız o işi yapın..
sadece ve sadece parasına bakan yer. eğitimleri hiçbir işe yaramaz. parası var diye daha sağ tıkı nasıl yapacağını bilmeyen adamları bile alırlar kurslara.
mezun olduğum eğitim kurumu. pek bir önemi yoktur. pazarlama elemanları güZeldir sadece. yeliz hanıma selamlar. öpüyorum.
(bkz: #29646496) numaralı entryde belirttiğim üzere, beni umutlara bağlamış ve bugün yavşaklığını yapmış eğitim firması.
üç aydır nitelikli bilişim uzmanı yetiştirme programı kapsamındaki network uzmanlığı eğitiminin başlamasını bekliyorum. bana üç aydır bir iki hafta bekle diye diye bu güne geldik. bugün de çalışma bakanlığı kontenjan koydu, size yanıtımız malesef olumsuz sonuçlandı diyorlar.

görüşmede, ilerde adaylar arasında sınav yapılacağı, sınava göre eleme yapılacağı söylenmişti. ama elemeyi sınavsız mınavsız direk elle yapmış namussuzlar.

ben de beklediğimle kaldım. işe girmedim. mal gibi bekledim. kafama sıçayım.
Demin beni aramış kurumdur.
Sistem ve ağ güvenliği uzmanlığı eğitimi için devlet destek sağlıyormuş. Genel sağlık sigortası + günlük 20 lira eğitim desteği ile tamamen ücretsiz altı aylık bir eğitimmiş.
Bu eğitime katılabilmek için çalışmıyor olmak gerekiyormuş. Ben de yeni mezunum. Elektronik mühendisiyim. iş arıyorum. Bilgisi olanlar tavsiye eder mi bu eğitimi?

edit-ekleme: eğitimi kabul ettim, görüşmeye de gittim. kasımda başlar dedikleri eğitim aralık oldu halen başlamadı. iki aydır beklemedeyim. bekliyorum amk. sadece bekliyorum. iki aydır bir iki hafta diye diye bekletiyorlar da bekletiyorlar. adamlar işe girme dedi. sigortan yapılacak eğitim süresince dendi. işe girersen eğitim hakkını kaybedersin devlet ciddi yaptırımlar uygular dendi. beklemekten başka bi bok yapmıyorum amk. para yok pul yok. işsiz güçsüz mal gibi bekliyorum. her aradığımda bir iki haftaya dönüş yapacaz diyorlar.
Zamanın parasının hakkını elindeki yazılım şube müdürleri Türkay Ürkmez, Serkan Tekin, Volkan Barbaros Gürcan ve Sercan Adal gibi isimlerle veren bir kurumdur. Şuan ki eğitmen kadrosu ile pek bir sıkıntılıdır, parasının hakkını vermesi beklenmektedir. Yine de Türkiye'deki bilişim eğitim sektörünün öncü kuruluşudur.
bir yığın para alıp sizi uzman yaptığını savunan şey. herhalde eğitimi altın döşemeli odalarda veriyorlar.

gerçi altın saplı buzlu bademler verdiklerini duymuştum. doğru mu ola ki?
2 tane seminerine katılıp sertifika aldigim kurumdur. Ne işe yarar bilemem.
yazilim kurslarina yazilmak icin arastirma yaparken ordan burdan denk gelirken en kotu veririm 5-6-7-8 bin tl allah ne verdiyse gider krallar gibi aliririm egitimimi diyordum lakin iyi ki arastirma yapmisim eksi sozlukte ve itu sozlukte nerdeyse 40 sayfa entry girilmis adina toplasan bir elin parnaklarini gecmez iyi yorum sayisi , ayricabirde anladigim kadariyla hakkinda girilen kotu entryleri mahkeme karariyla sildirtmis mi ne pek dikkat edemedim zira saat baya gec idi arastirma yaparken , ancak ozetle tonla para verip uc aylik egitimpe cok super unvan vaatlerine kanacak kadar saf adam iseniz hic girmeyin zaten bu kurslara , bu kurslari ve sertikalari cok daha kaliteyle yari fiyata alabilirsiniz.ben gidecektim sahsen vazgectim aman deyim gidecek arkadaslar iyi dusunsun ozellikle eksi sozlukte iyi arastirin.
6-7 bin TL Ortalama öğrenci başı gelir toplayan. Fakat Eğitmenlerin çoğunluğuna 1000 TL maaş verildiği Eğitim Kurumu. Şahsen öğrenci olarak bulundum.
Mühendis yetiştirdiğini iddaa eden sirketmiş. Biz de enayiyiz ya 4 sene üniversite okuyoruz.
gidenlerden bilgi toplanılmak istenen kuruluşdur. binlerce lira bayacağız tabi.
genelde gidenlerin çok pahalı bulduğu ve kurstan sonra çok memnun kalmadıkları bilişim alanındaki özel eğitim kursu,ama reklamını yapmışlar zamanında hala itibarlı milletin gözünde.
Parayı seven sonrasını umursamayan bir kurum. kariyer noktası falan filan derken bağlarlar sizi. sonra bir güzel
şişirirler "eğitimi tamamlayınca şöyle yaparsın böyle yaparsın yürü be koçum." diye. bir çıkarsınız ki
sudan çıkmış balık edasında. aman diyim siz siz olun bu adamdan* uzak durun.
He ille de ben bunlardan eğitim alıcam abi derseniz tavsiyem şudur ki,
ilk önce üniversiteyi kazanın ama 2 yıllık falan değil, 4 yıllık bir eğitim al.
sonra erkekler için askerlik hizmeti falan varsa onu yapın.
sonra yabancı dil konusunda eksiğiniz varsa kesinlikle önceliği dilden yana kullanın.
bunlara rağmen hala bilge adama gideceğim diyorsanız en az 5000 lira para ayırın.
eğitim bitince de pişman olun.
Pahalı olduğu doğrudur, yüksek miktarlar verince insanlar büyük beklentiler içine giriyorlar, neredeyse hayatın sırrını öğrenemedim deyip şikayet edecekler. Bilge Adam eğitimleri güzeldir. Eğitimi alan bir kişi piyasa da iş yapabilir seviyede çıkmaktadır. Tabi ki 5000 bin lira maaş + yol + yemek + sigorta şeklinde iş bekleyenler hayal kırıklığına uğrar.

Eğitim boyunca ders harici her şey ile ilgilenip, derslere girmeyip, projeleri yapmayıp daha sonra da Bilge Adam çok boş bir yer hiç bir şey öğrenemedim para tuzağı diyenler var.
eğer illa ki bilge adam bilge adam derseniz tüm bu yorumlara rağmen paranız olsun ve peşin olarak indirimli yaptırın kaydınızı. senetleri ise sakın yırtıp atmayın ve iyice saklayın. bunun dışında kayıt yaptırdıktan sonra 1 yıla kadar uzatma hakkını size veren kurumdur.
hakkında birçok eleştiri olmasına rağmen, kariyer için ilk kapı.
sıkıcı geçen derslerde sınıfta counter kapışabileceğiniz relax bir ortam.tabi hoca gelince counterı alta atıp tekrar 192 168 1 3 vermeye başlıyorsunuz, hoca arkasını döndüğü an counter terorist win
kadıköy şubesinde saim özkınar adında sağlam bir hoca vardı son derece zeki dürüst iyi bir adamdı , ama gerisi sadece kapital bir pazarla ortamı milyarlarınıza yazık.
şuan kızılay şubesinde Genel Muhasebe Logo Go Tiger ve SAP eğitimine devam ettiğim ve beğenerek tavsiye edebileceğim kurumdur.
daha ucuza eğitim verebilecek yerler varken neden gidilsin dediğim kurum.
güncel Önemli Başlıklar