bugün

galiba bi haltlar yemiş kişisi. tez yazmış sanırım, millete ben öldüm kib bys demiş, üzmüş, ağlatmış sonra da ce eee diye ortaya çıkmış, siz benim kobaylarımdınız demiş. özet bu arkadaşlar.

asıl entry; ben tanımam etmem. öldü kaldı sikimde değil afedersiniz. ancak onlarca kişi 1 saniye bile olsa üzülmüş kendisi için, bu bile kul hakkına girer. sana yazdığın başyapıt tezin ile diğer tarafta aldığın ahlardan dolayı yanacağın zamanlarda iyi yellenmeler.

edit: okduğun mektebin amına koyim salih. hiç tanımam diyorum ya, yine de küfredesim geliyor. küfür böyle yakışıyor bu tiplere, dolu dolu hakkını veriyor yani götverenler.
Sen ne oç abimizdin salih abi.
gerçekten öldüğünde buraya keyif entryleri gireceğim kişi.
sosyal deney olduğunu söylediği vefat haberinin ardından istemeden de olsa yeni bir sosyal deney yapmış olan badem gözlüdür. şimdikinin konusu tüm sözlük nasıl boşta hiç deliğim kalmayacak şekilde bana girdi şeklinde.

sövenlere niye sövüyorsun denemez gerçekten üzülen insanlar çoğunluktaymış gördüğüm ancak gene de değmez be. bırakın kendi halinde yaşasın bundan sonra..
0:00 2:00
sözlükte annesini babasını kaybettiğini yazan yazarlara yasin okuyan biriyim, hasta olanlara canı gönülden dua eden.
bu adama söylenecek söz bulamıyorum çünkü küfür edemem.
bir güzel yedik afiyetle. ee sonuç ? kendi adıma ders olsun buda bize. çabuk kanıyoruz. aldatılmaya müsaitiz. hele ki konu hastalıklar ve ölüm ise. kızamıyorum be velete niçin bilmiyorum. ama hata etti. boşuna değil bu hayat. yalan söyleyerek kandırdığın insanları bırak bir kenara. hadi hepimizi kandırdın. hayat senin için oyun belki şimdi ama gerçekler yüreğine çöreklendiğinde --game ower--.

--yarın öbür gün hasta olursan, yada sevdiklerinden biri hastalandığında ne yüzle insanlardan hayır dua bekleyeceksin ?
--o gün geldiğinde bu gün yaptığına bin pişman olacaksın hiç merak etme.
--bakalım o gün tezin seni kurtaracak mı ?

biz, aldanmakla emin ol hiç bir şey kaybetmedik.
ve sende aslında bu tezini yapmakla hiç bir şey kazanmadın.
(#31599550)

salihcim artık gerçekten ölünce kullanırsın yasinleri.

edit. bunun yerine damdaki deli dönseydi iyiydi.
ya biri bana açıklasın ben ağlamıştım lan noldu şimdi ölmemiş mi ya.
öncelikle okuduğun o yarak kürek bölümü de sikiym. şerefini de sikeyim.

sonrasında tanımadığım bir insanın yerine koydum kendimi acılarına ortak oldum boşuna bazı anlar hikaye aklıma geldi ağladığımı hatırlıyorum.

inşallah sonunda tez olur. bana bunu dedirttin.
romantik asalaklar tarafından bombardımana tutulan, geleceğin aziz sancar'ı. devlet tarafından üst düzey makamlara getirilmek üzere değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. hazırladığı olağanüstü tez ile muhteşem bir zekaya sahip olduğunu kanıtladı. böylesine zeki adamlar sikik üniversite köşelerinde telef olmamalı.

Nickin gibi bilgesin, bu parıltını asla kaybetme !
herkes gibi hakkında acı haberi alınca üzüldüğüm ancak işin aslını görünce küfretmemek için kendimi zor tuttuğum kırıcı yazar. yaptığı hoş değil...

edit: ayrıca bu başlık neden engellenir ? bırak da insanlar tepkilerini göstersin zall kardeş, bari ona karışma artık.
Ilgi delisi başka biri.
Hiç duyarlı biri olmadığım için iplememem acitasyonları. Kafa ütüler. Derdin varsa otur rakını iç, ayy çok üzüldüm yhaa lafını duymak için ne götünü yırtarsın.

Gelelim bu herife.

Koduğumun dingilini şimdi öğrendim. Ne ismini duydumne başlığını okudum. Ama öyle böyle değil çok pis keklemiş milleti.
Kalıbımı basarım tez hikayesi de yalan.
Allah rahmet eylesin iyi bir yazardı. Evet.
Allah taksiratını affetsin *
görsel
Aramızda olmayan faker sikik.

Ay afedersiniz silik. Net.
öldüğüne inanıp mehtiyeler düzerken iyiydi.

şimdi kötü oldu.
Sabah sabah akla gelip, asap bozan hadsizdir.
Umarım tezini rulo yapıp, müsait bir yerine yerleştirmişlerdir.
Herşey bu kadar ucuz olmamalı...
sözlüğümüzün başı sağolsun. kendisini tanımazdım lakin ölümüne derin bir üzüntü duydum. hepimiz bir gün gidiyorum elveda şarkısını söyleyip gideceğiz. mekanın cennet olsun...
Duygularımla oynadığı için hakkımı helal etmediğim yazar bozuntusu.

Hiç mi utanmadın ha!

Birazcık insan olup allahtan korksaydın bu kadar insanın vebalini almazdin.

Eğer başına kötü bir şey gelirse bil ki, bu kadar insanın ahını aldığın içindir.
Gece gece akla gelen ve sövdürendir. Ulan harbi nerden geldi aklıma bilmiyorum. ilk öldüğünü sandığımız gün geldi aklıma. Lan nası ağlamıştım. Sözlük de aynıydı. Herkes üzülmüştü. Sonra dalyarak.. Neyse sövmeyelim akşam akşam. Bunca insanın ahını, bedduasını aldın. Diyeceğim tek şey bu.
Gece gece akla gelmiş ve duvara kafa, yumruk, tekme attırmış şerefsiz yazardır efendim.
Aynısını siz de yaşayın diye uplıyorum evet.
huzur içinde uyusun.