bugün

allah rahmet etsin.
Allah rahmet eylesin.

Bir fatiha okuyalım arkadaşlar
allah rahmet eylesin kardeşim.
Neresinden bakarsan bak hüzün üzüntü ve yürek yanmasi iceren bir hikaye..
Fani şeylere üzgün olduğum bir gece babasını ve kardeşini kaybettiği kazayı anlatan entrysini okuyup yorganın altında damla damla akan gözyaşıma engel olamamıştım.bugün de senin vefatını öğrendim.
Mekanın cennet olsun.
hayatından büyük dersler çıkarılabilecek olan kişi.hepimize insanlığı,vicdanı,iyiliği bir kez daha hatırlatan melek adam Salih.
mekanı cennet olsun...
Ilk gordugumde vefatini lutfen sapiklik derecesinde trolluk olsun dedim gercek olmasin dedim. 26 yasinda bir can kaybolmus olmasin dedim... Entryler cogaldikca gercekligi vurdu olumun, 40. Gun. Mekanin cennet olsun Salih.
dikkatimi çekti bkz vermeyi bilmediğim için yapamadım ama , bir girdisinde elif in emanet kaldığını belirttiği halde sonrasında bekle elifim geliyorum demiş. bilemedim..
vefat haberini okuyunca direkt geçmişte yazmış olduğu entryleri okudum. sabah sabah içim burkuldu, okuyamadım..
çok üzüldüm. allah rahmet eylesin.
Ne ara geçmiş be 50 gün, seni tanımak isterdim be abi, senin hayata umutla bakışını, her şeye rağmen hayatta dimdik ayakta duruşunu bana da öğretmeni isterdim.

Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun..
Çaylak olduğum dönemde bi şekilde denk gelip okumuştum yazdıklarını. Beni derinden üzdü. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun kardeşim
babamın vefat ettiği kanser türünden muzdarip olmuş ve öğrendiğime göre o da vefat etmiş bir genç arkadaş. allah çektiği ızdırap ve acıları rahmete dönüştürüp güzel sonuca erdirsin.
Nickinin yaninda neden hala "aramizda" yazmadigini merak ediyorum cidden.
Kendisi benim açtığım başlığa son entry girmiş yazarlardan biridir. Gerçekten görünce tüylerim diken diken oldu. Beyanını okuduktan sonra.
Zaten vefatı üzmüştü az önce birden denk geldim entrysine. Ne diyebilirim ki.
6 ayda bir uğradığım Twitter'da okuduğum haber.
Selâm ve rahmetle...

Ölümle dalga geçilmez di mi? Yatcez kalkcez, yatcez kalkcez hoop, ordayız!
Always remember that.

(bkz: aramızda)

Edit : Adam geçenlerde hortladı ve sözlükten şutlandı beyler, şukuya bir son verelim.
Kendisini tanımıyorum ama hakkında hep güzel şeyler yazıldığına şahit olduğum için iyi bir insan olduğuna inandığım kişidir. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun
Bilge Adam Salih, çok özür dilerim.
Allah seni cennetine alsın.
Yeni gördüm ve inanamıyorum ne diyeyim ki...
Allah rahmet eylesin.
Salih babana kavuştun belkide.
Aklıma takıldı akşam akşam. Mekanın cennet olsun bilge adam.
allah rahmet eylesin.
nur içinde yatsın güzel insan.
Entrylerini okudum da, kuzeni silebilirsiniz demis. Boyle bir cigligi nasil sonsuzluga gomelim? Mekanin cennet olsun guzel insan.
şu başlığı görünce gözlerim doluyor.
mekanı cennet olsun, allah tüm kanser hastalarının yardımcısı olsun.
Işiklar icinde uyadsfafag . Isiklar icinde uyusun nedir aga. Mekanin cennet olsun bilge adam. Seccadeni birakmadin, o da seni birakmayacak.
Işıktan kastın buysa bu çok yakar. Bunların ledlisi çıktı .

Allah mekanini cennet eylesin insallah.
görsel
güncel Önemli Başlıklar