1. 183.
    (bkz: niye ölmedin lan teres).
    2 ... usenmez kalem
  2. 184.
    Nie hizimi alamiyom ya. Küfürler etmek istiyom yaa.
    1 ... prensese opturmeyen kurbaga
  3. 185.
    hakkında bu kadar entry girildiğini görünce dirildiğini sandığım yazar.

yazacakken harbiden öyle olmuş lan.

abi böyle deney olmaz. ölmeden hakkında fatiha okuttun. bu kadar insan üzüldü. tamam ölmeni kimse istemiyor, aslında sevindim bile ama aptal yerine konduk lan yine.

yine hiç olmadık biri için gerçekten üzüldük. hatta o ara sınavım vardı, amk sınavdan önce aklıma geldin ulan. sınavda hayatı yeniden sorgulattın bana. şimdiyse sövdürüyorsun kendin ve hayat hakkında.

hayır bu tezle doktor olsan docent olsan prof olsan kaç yazar?

adam olabildin mi? maalesef olamadın.
    14 ... callofcu
  4. 186.
    Girilerini silen yazar. Noldu korktun mu yaprağım?
    6 ... ceyrekaltinkurdelesi
  5. 187.
    buraya gelip tez ayağına sosyal deney arkadaşlar sizi kekledim diyene kadar,

"arkadaşlar kanseri uzun süren kemoterapi tedavileri neticesinde sağlığıma kavuştum desteğinize teşekkür ederim" deseydin daha bir hayra geçerdin.

şimdi bütün sözlük dallandıra dallandıra anneni övecek daha mı iyi oldu göt oğlanı.
    22 -4 ... kafam bir milyon
  6. 188.
    Birazcık delikanliysan silik yer gidersin burdan. Bu serefsizlik unutulmaz çünkü.
    7 ... prensese opturmeyen kurbaga
  7. 189.
    duygularımla oynadın be kardeş. gözüm yaşarmıştı hikayene olmadı bu hala aklımdaydın lan yazıklar olsun yapılır mı bu?
    7 ... ay ve gece
  8. 190.
    bu yaptığı sikişle reyiz mertebesine erişmiş kardeşimdir. hamdolsun tüm sözlüğü sikmiş afedersin.

duygusal insanlara ders olsun bu olay, artık hayatta aileniz dışında duygusallığa yer yok hanımlar beyler, uyanın bi artık hele.
    3 -3 ... confi
  9. 191.
    Adam entrylerini siliyor siz daha hala buna konu oluyorsunuz. Allahın sosyopatı oturmuş ekran karşısında gülüyordur şimdi.
    5 ... sevgilim ben manyak oldum
  10. 192.
    ~~Eskiden buraya duygusal yazan şuku alırdı. Artik küfür eden rabet görecek. Adam yalancı çıktı rıza baba. Artık söven sövene.
    3 ... fekir