1. 176.
    Ben konuya yabancıyım anladığım kadarıyla millet tez ayağına keklenmiş. Sözlüğün mantalitesi diğer sosyal ağlara göre çok farklı buradaki insanların çoğu zaten duyarlı hisli yazmayı seven insanlar çoğu facebook twitter vs kullanmayan insanlar. Sosyal ağlardan kasıt nedir? Her ağ farklı amaca hizmet eder. Yani sen sözlükle bir vine'ı bir scorp'u neydi o check in yaptıkları yer orayı diğer ağları bir tutamazsın. Açıklayıcı bir ifade değil kanımca. Ayrıca tez yazacak yetkiye ulaşmışsın sorarım bu yaptığın etik mi? Çunku insanların coğu burada kendi hayatlarından kesitler sunuyor. Çoğu insan burayı sosyal ağdan öte bir sey olarak benimsiyor. Bir kere burada isim kavaramı yok kimliğin yok sadece bir nickle ve baslık yönlendirilmeleriyle buradasın. Tek hesaptan 3 kişinin yazmadığını nereden bileceksin? Ne kadar güvenilir araştırman? Her şeyi geçtim tez aşamalarinı yazarken hocanın tepkisi ne olacak? Kabul edilirse de kaldirsinlar universiteleri açsınlar ulan medreseleri hak ediyor birçoğunuz.

Bu arada zall ne diyor bu işe?
    7 ... dal sarkar kartal kalkar
  2. 177.
    Bilge adam salih artik göt veren salih olmustur benim için.
    8 ... karton toplayan cocuk
  3. 178.
    Şimdi çıkar gençler aslında buda deneydi ben öldüm mk öteki taraftan yazıyorum der. Yine yersiniz siz mk.
    7 -1 ... scientific mystery
  4. 179.
    Ulan şu kadar insanı can evinden vurdun, üzdün, duygulandırdın, belki de ağlattın. Bu insanlar o kadar inandılar ki sana gelen ölüm haberini görmeden önce bildirime bakıp belki kurtulmuştur ümidiyle baktı nickaltına. Aklım almıyor ya, ölmediğine sevinemedi bile insanlar.

Pes. Neyse bir şey demeyeceğim daha fazla.
    8 ... mademoiselle catherine
  5. 177.
    Bu varya etuuu nun kedisi salih mis haberimiz yok.
    1 ... karton toplayan cocuk
  6. 178.
    vurduruyordur.
    6 ... doc dr akil hocaoglu
  7. 179.
    Sosyal deneyini ziterim dicem ama çoğalırsın diye korkuyorum oçucuuu denilen yazardır.

Denizde kum, sen de yalan git tezinde dolan nalçak, komplo maymunu. Bi de çiçek koymuşuz boka yaaa!
    Kaldırıyorum amk.
    3 ... non andrea
  8. 180.
    bence ileriki günlerde "beşinci boyuttaki salih" olarak geri dönecektir.*
    ... ozankra
  9. 181.
    arjantinli golfçü robert vincenzonun dolandırıldıktan sonra ortada hasta bir çocuk olmamasına sevindim demesini akıllara getirir ama yine de senin amına koyayım ben.
    dipçe: bilmeyenler için
    http://pparadigmam.blogsp...-robert-vincenzo.html?m=1
    1 ... nohut cocuk
  10. 182.
    ölmediğini açıklayan entrysi ile birlikte, olay ile ilgili entryleri silmiştir. an itibariyle de geriye kalan tüm entrylerini silmektedir.

zavallıdır neticede.
    4 ... install gentoo