bugün

Bilek kesilince kan akmaya başlar ve 5 dakika içinde ölüm gerçekleşir.
bu eylemi yapan kişi, beni duyun diyordur. hem ölmek istemiyor, hem de ölmekten başka çare göremiyordur.
damarlara dik şeklinde kesme şekli blöftür. gerçekten ölmek istiyorsanız dikey olarak kesmeniz gerekir.
sanıldığının aksine en acılı ölüm yöntemlerinden biridir ama sona doğru acı azalır kan kaybıyla gözler kararmaya etraf dönmeye başlar kalp hızi düşüyor vücuda gerekli kanı almıyordur bir süre sonra insan bayılır ve ölür ama başlarda belirli bir kan kaybı oranına kadar yakar kestikten sonra.
Dün gece rüya aleminde gördüğüm eski kız arkadaşımın gerçekleştirdiği eylemdir.
Dikine kesin bi kac yerinden.
olum yapmayın şöyle şeyler amına koyayım. eski sevgilim kaç kere yanımda yaptı. ağlamıştım lan elimden bir şey gelmiyor diye. gerçi zaten manyağın tekiydi ama yine de seviyordum lan.
gerçekten intihar etmek isteyen damarlarını dikey olarak yarar. böylelikte kan akışı durdurulamasın doktorlar bile bir şey yapamasın. ama yardım isteyen kişi yatay olarak keser ki böylelikte kendine 10 dakika zaman kazandırmış olur. o 10 dakika içinde biri gelirse gelmiştir gelmemişse sonu dikey olarak yaranla aynı olur. ancak bu intihar yöntemi acıtır. en temizi yüksek bir yerden atlamak. yere çarpınca 1 saniye bile yaşayamayacağın için acıyı bile hissedemezsin.
hiç acımıyor beyler. zaten sonra bayılıyorsun.

göründüğü kadar şatafatlı değil.
john wick 2 deki karının intihar şekli. içim cız etti bilekleri yukarıya doğru yardı geçti. ama acısı yoksa günün birinde denemek istiyorum.
Silah en güzeli.

Not: yapmayın, yaptırmayın.
Arkadaşı gazlamayalım lütfen.
sol kol, atardamari kesiyorsunuz, bilek degil. dakikada 5 litre kan bosaltir. yetiskin vucutta ortalama 6 litre kan vardir.
geçenlerde acile gitmiştim. genç bir kız bileklerini kesmiş. ailesi çok geç fark etmiş, hastane birden karıştı. polisler doktorlar, aile bireyleri falan..
o annenin çığlıklarını duydukça, çaresizliğini gördükçe ben kahroldum, kendi acımı derdimi unuttum.
allah kimseye o çaresizliği yaşatmasın.

cahil gençlerimizin dertlerinden kurtulmak adına sığındığı intihar eylemi.
içilen ilaç kanla beraber dışarı çıkacağı için evet acıtır...
Yüksekten atlardım ben olsam.
liseli olarak söylüyorum ergen işidir amk.
Bilekleri keserken bir kural vardır, karşıdan karşıya değil, yoldan dümdüz aşşağı...Aksi takdirde sonunu göremen.
ayak fetişi birinin çaktırmadan karşısındaki hatunun bileklerine bakma olayıdır.
sebebi neydi ki dir.
her ne kadar ölmeyecek kadar intihar denilse de kişi, intihara teşebbüs ediyorsa bile yazıktır. misal bir insan hayal edin. dikkat çekmek için ilaçlar içiyor, bileklerini kesiyor falan. ne kadar acı... sadece çevresinden bir parça daha fazla ilgi duyabilmek namına hayatına kıymaya çalışıyor. sonuçta rulettir. ölmeme ihtimali de var. söz gelimi gökdelenden atlamak, çene altından kurşun sıkmak bir anlamda kesin olarak ölmek istemek ve ölmek demek. oysaki ilaç almak ve bilekleri kesmek kesin olarak ölmek istemek değil, ölsem de yaşasam da aynı bok deyip '' çevresindekileri cezalandırmak'' olabilir. aptalca, çocukça belki ama ne olur biraz empati kurun. biliyorum sen olsan yapmazsın ama yine de anlamaya çalış.
Müslüm baba veya orhan baba müzikleri eşliğinde yapılan eylem. Genellikle hayata hep isyan edenler tarafindan uygulanir.
Genellikle ölüm amacı taşımayan intihar türü.
Nasıl mı oluyor ?
Erkek yada kız çok yalnız hissediyor . Çok önemsiz hissediyor.
Kimsenin kendisini umursamadığı düşünüyor ki gerçekten de umursamıyor kimse onu.
Kafası hemen plan kuruyor ; intihara teşebbüs et, ama ölmeyecek kadar olsun. Birileri seni kurtarsın, sonra çevren seninle ilgilenir.
Fakat bu planı beyni ona hissettirmiyor tabii, gerçekçi bir intihar planı olması için.
işte insan beyni bu kadar benmerkezci ve tuhaftır.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
yasal olarak suç işlenen başlık ve entryler çöplüğüdür.
intihara özendirmek ve yöntemlerini anlatmak yasal olarak suçtur.
burada yazar olma yaşı bile 13/14' e düştü, sizin yazdığınız, rezerve ettiğiniz başlıklara bakın amk!
sıcak bir ortamda dikine kesin. bayılana kadar avcunuzu hızlı hızlı açıp kapatın. 15 dakikaya ölüsünüz.
güncel Önemli Başlıklar