1. 1.
  korkunç olay.

  --spoiler--

  Fatih'te erkek arkadaşıyla birlikte yaşayan bir ithalat firmasında çalışan 31 yaşındaki Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Lisha Yu 2 Ekim 2019 tarihinde ortadan kaybolmuştu. Lisha Yu’nun cansız bedeni, Bilecik'in Söğüt ilçesine bağlı Kızılsaray köyü yuvaköy mevkiinde Doğu Türkistanlı Muhammet olarak bilinen kişiye ait olduğu belirtilen 30 dönümlük çiftlik evinde yaklaşık 60 santimetre toprağa gömülü bulundu.

  Öldürüldüğü belirlenen Lisha Yu cinayeti ile ilgili polis yabancı uyruklu 4 kişiyi gözaltına aldı. Yu'nun cesedinin bulunduğu Kızılsaray Köyü Muhtarı Alaattin Lofçalı, Ekim ayında çiftliğin bulunduğu bölgeye çok sayıda 34 plakalı aracın gelip gittiğini belirterek, şöyle konuştu:

  "Gece istanbul'dan polis ekipleri ve Bilecik'ten başsavcı geldi. Çiftlik evinin hemen yanındaki Dereboyu Barajı yolunda bir kazı yapıldı ve kimse yaklaştırılmadı.
  Kazıda bir kadın cesedi bulundu. Bu çiftliğin bulunduğu yere ekim ayında çok sayıda 34 plakalı araç gelip gitti. Ama biz kimseyi durdurup, sormadık.

  --spoiler--

  https://www.uludagsozluk....3%B6m%C3%BClmesi-1941732/

  http://www.milliyet.com.t...-traktor-detayi-6090728/8
  3 -2 ... aleyna tilki
 2. 2.
  küreselleşme dedikleri bu olsa gerek amk.
  4 ... ebu fesat
 3. 3.
  "yabancı uyruklu 4 kişiyi gözaltına aldı"
  -Başka sözüm yok hakim beg.
  2 ... mlhaycck
 4. 4.
  Yıllar önce yanılmıyorsam pippa isimli italyan bir kadını bir kamyoncu öldürmüştü.Üzücü bir durum.Ama bunu ülkeye mal etmek yanlış olur.
  1 ... kuticim16